Stoisko partnera strategicznego targów FIWE, miha bodytec® Poland – lidera treningu EMS w Polsce cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Zaprezentowaliśmy wiele nowości produktowych, m.in. najnowszą funkcjonalną bieliznę do treningu EMS 9 generacji z certyfikatami antybakteryjności, oraz najnowszy system kamizelek treningowych kamizelek i-body connect®, z najbardziej zaawansowanymi technologicznie elektrodami I-body inside.

W miha bodytec® Poland od lat stawiamy na profesjonalizm i wszechstronne wsparcie naszych partnerów zarówno szkoleniowe ( treningowe) jak i biznesowe. Zaprezentowaliśmy po raz pierwszy nowy pakiet dla klientów – Safeguard 360 – 4 letnią gwarancję na najbardziej rozwijający się system do treningu EMS w Polsce i na świecie. Pokazaliśmy także konsolę miha bodytec ® z certyfikatem medical device. Wyjaśnialiśmy także korzyści wynikające z faktu, że system miha bodytec® spełnia w 100% normę DIN dla urządzeń do treningu EMS.

Wraz z rozwojem rynku EMS pojawiają się pierwsze profesjonalne oferty franczyzy, nasz wieloletni partner studio Synergy, który ma 4 lokalizacje w Krakowie, miał własne stoisko, na którym oferował własny model franczyzowy.
Gościem na naszym stoisku był Helge Gützlaff, CEO miha bodytec®, który z podziwem obserwuje dynamiczny rozwój rynku EMS w Polsce i jak przyznał, uznaje nasz rynek za wzorcowy i podaje go za przykład w rozmowach z dystrybutorami miha bodytec na świecie.

Wideorelacja: stoisko miha bodytec na FIWE 2019:

Maciej Wolny, miha bodytec Poland Official Distributor

maciej.wolny@miha-bodytec.pl
+48 533 335 553

www.miha-bodytec.pl

www.facebook.com/mihabodytecPolska/


www.instagram.com/mihabodytec_poland/

Polecamy także:

NOWOŚCI OD LIDERA SYSTEMU EMS MIHA BODYTEC