Partner strategiczny targów FIWE, miha bodytec® – globalny lider treningu EMS zaprasza na swoje stoisko w hali 4 na zbliżających się targach FIWE w Warszawie 13-15 września.
Pokażemy wiele nowości, zarówno produktów jak i usług, dzięki którym nasi aktualni i przyszli partnerzy rozwiną biznes treningu EMS.

Nowości produktowe miha bodytec®
Na naszym stoisku zaprezentujemy nową funkcjonalną bieliznę do treningu EMS 9 generacji z certyfikatami antybakteryjności, która znacząco zwiększa komfort treningu EMS. Wszystko za sprawą specjalnego materiału nowej generacji TENCEL 100®, który umożliwia najlepsze jakościowe odczucie impulsu. Materiał ten posiada specjalne właściwości, dzięki którym możliwe jest utrzymanie elektrod we właściwej pozycji i ich styczności z bielizną treningową.

Na stoisku miha bodytec c® będzie można również przetestować najnowszy system kamizelek i-body connect®, z najbardziej zaawansowanymi technologicznie elektrodami I-body inside, pasami w pośladkowymi i-body belt oraz całkiem nowym systemem łączności i-body connect. Szybkie zakładanie, łatwe czyszczenie i trwałość to największe atuty i-body® przeznaczonego do zastosowań komercyjnych.

Wspieramy rozwój Twojego biznesu EMS we wszystkich aspektach
Jako dystrybutor miha bodytec® zaprezentujemy po raz pierwszy nowy pakiet dla naszych klientów – Safeguard 360 – 4 letnią gwarancję na najbardziej rozwijający się system do treningu EMS w Polsce i na świecie. Pokażemy także konsole miha bodytec ®z certyfikatem medical device. Na naszym stoisku można będzie spotkać najlepszych trenerów z międzynarodowym certyfikatem EMS, ekspertów w zakresie franczyzy oraz właścicieli studiów EMS. Jako miha bodytec ® Poland służymy radą i pomocą we wszystkich aspektach prowadzenia studia EMS.

Serdecznie zapraszamy na FIWE
Rozwijaj biznes na miarę XXI wieku z miha bodytec!

Maciej Wolny, miha bodytec Poland Official Distributor

maciej.wolny@miha-bodytec.pl

+48 533 335 553

www.miha-bodytec.pl

 

https://www.facebook.com/mihabodytecPolska/

https://www.instagram.com/mihabodytec_poland/

 

 

 

Polecamy także:

NOWOŚCI OD LIDERA SYSTEMU EMS MIHA BODYTEC