Od ponad dwunastu lat niemiecki lider branży EMS i producent systemu miha bodytec wyznacza trendy i kierunki rozwoju na światowym rynku (obecny w ponad 80 krajach na świecie). Miha bodytec to nie tylko innowacyjność , ale także edukacja dla trenerów EMS ( m.in. współpraca z renomowanymi instytucjami szkoleniowymi jak GluckerKolleg, die EMS Akademie) i przede wszystkim bezpieczeństwo ćwiczących ( system zgodny z Safety First oraz najnowszymi normami prawnymi w zakresie treningu EMS – DIN 33961-5 ).

Trening EMS na świecie i w Polsce
Na świecie prężnie działają sieci franczyzowe jak gigant Bodystreet ( ponad 300 lokalizacji), Korperformen czy Terra Sports (Niemcy), a także m.in. FITINITIME (Turcja), BODYTEC  (Południowa Afryka). Bodystreet oprócz ekspansji na Włochy, Austrię i UK otworzył swoje pierwsze studio w USA w Phoenix. Aktualnie szukają partnera w Polsce.

W Polsce odnotowujemy coraz szybszy rozwój sieci EMS (m.in. SYNERGY Studio, BODYTEC20, studio IN TIME). Faktem jest, że elektrostymulacja mięśniowa idąca w parze w z profesjonalnym systemem do treningu EMS, wyszkolonymi i wykwalifikowanymi trenerami, oraz profesjonalnie zarządzanymi studiami EMS, w których dba się o klienta i przestrzega zasad bezpieczeństwa, to przyszłość treningu.

Co oznacza obecność miha bodytec na amerykańskim rynku?
Dopuszczenie przez amerykańską agencję FDA systemu mihabodytec II oraz systemu elektrod i-body na rynek USA to niewątpliwie kamień milowy w dwunastoletniej historii działalności miha bodytec. Zauważymy zapewne ogromny wzrost popularności tej innowacyjnej metody treningowej nie tylko w USA, ale również w Europie w tym Polsce. Amerykanie cierpiący na notoryczny brak czasu na pewno zakochają się w 20 minutowych treningach 1 raz w tygodniu i niemieckiej technologii mihabodytec. Z pewnością gwiazdy showbiznesu będą miały ogromny wpływ na wzrost popularności treningu EMS za Oceanem. Są już pierwsi trenujący celebryci jak m.in: Lindsay Lohan, Madonna, Rita Ora, Ronan Keating , Usain Bolt czy modelki Victoria Secret. Wraz z rozwojem rynku EMS w USA z pewnością liczba znanych osób przysparzających popularności temu treningowi będzie rosła, co z kolei przełoży się na ogólny wzrost zainteresowania treningiem w studiach EMS- przewiduje Maciej Wolny, miha bodytec Poland distributor.

Amerykańska centrala firmy o powierzchni 1000 mkw. będzie się mieściła w obszarze metropolitalnym Chicago.
Zapraszamy do obejrzenia filmu o miha bodytec:

Chcesz otworzyć studio EMS? Dostarczymy Ci wszystkich narzędzi, dzięki którym odniesiesz sukces!

Zapraszamy do współpracy.

Maciej Wolny, miha bodytec Poland Official Distributor

maciej.wolny@miha-bodytec.pl

+48 533 335 553

www.miha-bodytec.pl

 

www.facebook.com/mihabodytecPolska/

www.instagram.com/mihabodytec_poland/

 

Polecamy również:

25 LAT CZEKAŁAM NA TRENING EMS – Rozmowa z Agnieszką Gierulą – właścicielką sieci studiów EMS by mihabodytec – DIAMOND CLUB