artykuł partnerski

Nastał czas działań i niestandardowych rozwiązań. W chwili obecnej kluczowe jest podejście do naszych Klientów, a przede wszystkim znaczenie będzie miało jak bardzo „wyjątkowo” opiekowaliśmy się naszymi Klientami tworząc społeczność klubową.
Jako eFitness pomagamy wszystkim klubom fitness. Wierzymy, że wspólnie możemy więcej. Przygotowaliśmy dla Was konkretne rozwiązania.

PEWNOŚĆ I CIĄGŁOŚĆ DZIAŁANIA EFITNESS GWARANCJĄ WPŁYWÓW DO KLUBÓW

Zapewniamy, iż niezależnie od długości trwania obecnych wyzwań system eFitness będzie dostępny i gotowy do pomocy. Wiemy, iż zasoby eFitness są krytycznie potrzebne, by utrzymać kontakt z Klientami oraz regularne przychody. Zdalny klub to zdalny system rozliczeń. eFitness dzięki płatnościom online, a także cyklicznym obciążeniom kart umożliwia w czasach zamkniętych klubów dopływ środków mimo wyłączonych drukarek fiskalnych.

Uruchomienie płatności to prosta czynność realizowana od ręki przez Helpdesk eFitness. Przypominamy, że eFitness umożliwia dodatkowo gromadzenie osób za pomocą kalendarzy czy wykorzystanie innych funkcji zawsze dostępnej dla każdego klubowicza Strefy Klienta, mimo wyłączonego klubu. Chociaż i naszej firmie przychody zmniejszyły się, zwiększyliśmy koszty utrzymania zasobów by zapewnić niezagrożoną pracę systemu. W konsekwencji, eFitness nie zaprzestanie generować FV abonamentowych.

ZDALNY KLUB, GOOGLE HANGOUT MEET ZA DARMO

W obecnych czasach warto za wszelką cenę być z naszymi Klientami. eFitness od czwartku 26.03.2020 uruchomi integrację z płatnym rozwiązaniem biznesowym GSuite firmy Google do prowadzenia zajęć online. Doceniając naszych Klientów, każdy Klub w terminie regulujący płatności, w całym okresie wyłączenia klubów, otrzyma darmową integrację ze specjalnym kontem Google.

Naszym celem jest umożliwienie jak największej liczbie klubów prowadzenie zajęć online. Każdy trener klubowy będzie mógł bez żadnych wydatków, nawet za pomocą telefonu i z każdego miejsca poprowadzić zajęcia, konsultacje czy grupowe spotkania dla Klientów klubu w czasie rzeczywistym.

Co zrobimy dla Was?

  • integrujmy strefę klienta eFitness
  • wydarzenie w grafiku eFitness otrzyma wystąpienie do wieloosobowej wideokonferencji online Google
  • wszystkie zajęcia będą prezentowane na jednej “tablicy”
  • klienci otrzymają linki do wydarzeń mailem
  • wybraliśmy rozwiązanie Google bo jest intuicyjne i dostępne z każdego miejsca i urządzenia

Co ważne, według naszej wiedzy, rozwiązanie spełnia wszystkie wymagania stawiane tego typu spotkaniom online przez Benefit Systems w ramach akcji – „Benefit Systems – współpraca w zakresie zajęć online”.

SPADAJĄCE CENNIKI

Większość z Państwa operujących w mniejszych obiektach posiada eFitness w modelu cennika progresywnego. Model ten z góry odpowiada na zagrożenia, jakie mamy w chwili obecnej. Działa on w myśl wspólnego solidarnego podejścia do czasów hossy i bessy. W cenniku progresywnym z założenia spadająca liczba aktywnych karnetów obniża abonament. Dodatkowo, na czas wyłączenia klubów aktualizujemy mechanizm wyliczania abonamentu dodając do wyłączeń już obecnych: karnet freepass, zawieszenia bezterminowe, system zewnętrzny, zawieszenia terminowe i zamrożenia.

Starając się pomóc mniejszym obiektom w czasie wyłączeń klubów cennik progresywny nie będzie liczył żadnych form zawieszeń. Warto zwrócić uwagę, iż wszelkie formy zamrożeń/zawieszeń faktycznie hibernują możliwość prowadzenia klubu, zapisy na zajęcia, uniemożliwiają automatyczne płatności, gdzie w tych czasach powinniśmy robić wszystko, aby utrzymać dopływ wszelkiej gotówki do klubów. Zgodnie z obecnym cennikiem progresywnym możliwe są spadki w granicach od 10% do aż 70%.

NAWET MILION DARMOWYCH SMSÓW

W każdej relacji „Communication is the key”. Informujmy Klientów, bądźmy z nimi blisko, komunikujmy naturalnie. Takie działanie może tylko pomóc. Starajmy się zrobić wszystko, aby zapewnić przychód naszemu klubowi. Jako eFitness chcemy pomóc dając przykład. Pragniemy docenić wszystkich naszych wiernych Klientów. W okresie zamknięcia klubów fitness każda w terminie opłacona faktura spowoduje przekazanie przez eFitness tylu bezpłatnych wiadomości SMS do Klientów jaka była jej wartość, w myśl zasady 1 zł – 1 SMS. Sumarycznie szacujemy tą wartość dla branży na nawet 1 mln sztuk pomagając wszystkim Naszym Klubom.

WYDŁUŻONE TERMINY PŁATNOŚCI

W związku z możliwością utrudnionego przepływu środków pieniężnych, aby móc skorzystać z bezpłatnej puli SMS na czas wyłączeń klubów wydłużamy o połowę czas płatności FV do 21 dni.

SZKOLENIA I NARZĘDZIA

Uruchomiliśmy cykl artykułów, aby dzielić się wiedzą, podtrzymywać na duchu i inspirować. Zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Helpdesk oraz na bezpłatne doszkolenia online.

W ramach dobrych przykładów zachęcamy do odwiedzenia Facebooka sieci Good Luck Club z Trójmiasta. Charyzmatyczny i odpowiedzialny właściciel Jacek Niewęgłowski tłumaczy strategię swojej sieci na najbliższe dni i miesiące.

Polecamy także:

HEALY – rewelacyjny sposób na zwiększenie odporności, parametrów fitness oraz zdrowia – branża fitness rekomenduje