Reprezentacja Włoch wygrała Mistrzostwa Europy 2020. Jak osiągnęli ten sukces? Na jakim sprzęcie trenowali? Jak przygotowywali się do rozgrywek?

Włoska Narodowa Federacja Piłki Nożnej wybrała Technogym jako partnera do swoich sportowych przygotowań. Technogym, światowy lider w dziedzinie wellness i fitness, oferuje graczom swoją wiedzę, najlepsze rozwiązania treningowe oraz wieloletnie doświadczenie w sporcie międzynarodowym na wysokim poziomie. mistrzowie

Aby wesprzeć zawodników w ich treningu sportowym, a przede wszystkim w przygotowaniach do UEFA Euro 2020, Technogym wyposażył salę gimnastyczną w centrum „Luigi Ridolfi” w Coverciano, gdzie znajduje się sektor przygotowania technicznego włoskiej kadry. Zawodnicy mają do dyspozycji całą siłownię wyposażoną w najnowocześniejsze rozwiązania Technogym do treningu cardio, siłowego, funkcjonalnego i rehabilitacji. mistrzowie

Absolutną podstawą przygotowania sportowego Reprezentacji Włoch jest innowacyjna SKILL LINE, zaprojektowana specjalnie do przygotowania sportowego i osiągania ponadprzeciętnych wyników sportowych. SKILL LINE jest wynikiem współpracy Technogym z największymi drużynami i mistrzami sportowymi na świecie oraz jako Oficjalny Dostawca ostatnich siedmiu igrzysk olimpijskich i Tokyo 2020.

Linia SKILL obejmuje:

SKILLRUN – bieżnia, która wyznacza nowy standard w wydajności sportowej i umożliwia wykonywanie zarówno ćwiczeń cardio, jak i treningu oporowego w celu zwiększenia mocy.

SKILLMILL to bieżnia napędzana siłą mięśni człowieka, która łączy w sobie trening siłowy,

szybkościowy, wytrzymałościowy i zwinności, zaprojektowany w celu zaoferowania innowacyjnego rozwiązania treningowego.

SKILLROW to innowacyjne rozwiązanie do wiosłowania, które dzięki opatentowanej technologii MULTIDRIVE pozwala płynnie przechodzić z treningu cardio na trening siłowy.  

SKILLBIKE to rewolucyjny rower stacjonarny zaprojektowany z myślą o sportowych osiągach, który pozwala trenować oraz poprawiać siłę i wytrzymałość.

Dowiedz się więcej o produktach marki Technogym na www.technogympolska.pl