Na rynku klubów fitness co jakiś czas pojawiają się nowe placówki, jednak otwarcia klubów sieci Xtreme Fitness Gyms to wydarzenia na skalę, jakiej dotąd nie spotykaliśmy w branży fitness! W minioną sobotę sieć świętowała otwarcie 28 klubu i trzeba przyznać, że było to jedno z bardziej spektakularnych wydarzeń tego typu w branży!

 

Otwarcie z gwiazdami sportu w roli głównej!
Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i przygotowali dla swoich klubowiczów i gości bogaty pakiet atrakcji z zakresu zdrowia i aktywności fizycznej oraz dali im okazję do spotkania
z wybitnymi gwiazdami sportu. W jednym miejscu i czasie spotkali się światowej klasy sportowcy, których wiedza i doświadczenie były na wyciągnięcie ręki dla wszystkich gości wydarzenia! Robert Piotrkowicz, Andrzej Kołodziejczyk, Karol Małecki, Krzysztof Ferenc – taką “ekipę” można było spotkać podczas otwarcia klubu Xtreme Fitness Szczytno! Sportowcy uświetnili wydarzenie, brali udział w treningach, prowadzili seminaria i warsztaty oraz odpowiadali na indywidualne pytania gości! Takiej okazji żaden pasjonat nie tylko sportów sylwetkowych, ale także aktywności fizycznej nie mógł przegapić.

Dzień wypełniony atrakcjami!
Harmonogram otwarcia pękał w szwach. Odbyły się seminaria ze sportowcami oraz wykłady dotyczące zdrowia, rehabilitacji, treningów. Organizatorzy zadbali o najdrobniejsze szczegóły oddające klimat wydarzenia. Wejście zdobiły flagi z logo Xtreme Fitness oraz ogromna, dmuchana hantla – takie powitanie z pewnością przypadło do gustu odwiedzającym klub gościom. W klubie brzmiała muzyka, a DJ4EVER zadbał, aby nie zabrakło bitów, które pobudzały do aktywności fizycznej i świętowania. Dopisali także partnerzy wydarzenia, którzy prezentowali swoje produkty i usługi oraz mieli dla odwiedzających ich stoiska niespodzianki. Na pamiątkę można było zrobić sobie zdjęcie w fotobudce.

Wiedza w pakiecie!
Trzeba przyznać, że uczestnicy otwarcia mogli zdobyć bogaty pakiet wiedzy z różnego zakresu.
Odbyło się seminarium z IFBB PRO 3X Mistrzem Świata Robertem Piotrkowiczem! Wiedza praktyczna i teoretyczna przekazana przez światowej klasy sportowca była niezwykle cenna dla wszystkich uczestników spotkania. Odbyły się także konsultacje z IFBB ELITE PRO Andrzejem Kołodziejczykiem, oraz Q&A z IFBB PRO Karolem Małeckim. Sportowcy Zdobytą wiedzę goście wykorzystali podczas praktycznej części szkoleń.

 

Treningi godne mistrzów!
Nikt nie próżnował i ciężko się temu dziwić, do treningu motywowali najlepsi! Treningi pokazowe, podczas których technika wykonywanych ćwiczeń była mistrzowska odkryła przed uczestnikami nieznane dotąd aspekty treningów! Andrzej Kołodziejczyk wykonał pokazowy trening nóg, natomiast założyciel sieci – Łukasz Dojka, wraz z Karolem Małeckim zmierzyli swoje siły w wyjątkowo wymagającym treningu bicepsów. Odbyły się także treningi obwodowe, maraton zajęć fitness i konsultacje trenerskie – w tym dniu zdecydowanie “była moc”! Nie tylko aktywność fizyczna była ważna, doradcy do spraw suplementacji i żywienia służyli radami i wskazówkami dotyczącymi zbilansowanej diety. Odbył się także wykład z Joanna Siwik “Wiem, ile jem”.

Oficjalna część otwarcia przebiegała wyjątkowo uroczyście. Patronat nad wydarzeniem objął sam Burmistrz miasta, Pan Krzysztof Mańkowski, który wygłosił krótką przemowę i podziękował za sportowy wkład w rozwój miasta. Uroczyste przecięcie wstęgi było dopełnieniem otwarcia i przysłowiową kropką nad i, a towarzyszące temu emocje były nie do podrobienia!

Otwarcie klubu w Szczytnie przejdzie do historii, poprzeczka została ustawiona bardzo wysoko, a poziom wydarzenia przeszedł najśmielsze oczekiwania gości. Wydarzenie odbiło się szerokim echem wśród mieszkańców miasta oraz wniosło wiele dobrego w propagowaniu zdrowego trybu życia.

 

Polecamy także:

Xtreme Fitness Gyms podbija Europę!