artykuł partnerski

Kaya Dojka – córka założyciela sieci klubów Xtreme Fitness Gyms najmłodszą ambasadorką sprzętu fitness Panatta w historii! 7-letnia pasjonatka sportu i różnego rodzaju aktywności fizycznej, promuje rozwiązania marki Panatta stworzone dla dzieci, dostosowane do ich potrzeb, z których pomocą można wprowadzać dobre nawyki już od najmłodszych lat!

Jak to się zaczęło?

„Wyczyny” małej sportsmenki zaobserwował sam właściciel marki Panatta Sport, który był zafascynowany, obserwując dziewczynkę trenującą na jego sprzęcie. Był to pierwszy krok, kolejnym było zaproponowanie, aby została ambasadorką linii Panatta Kids i swoją postawą promowała aktywność fizyczną wśród dzieci. Kaya przyjęła propozycję z prawdziwe dziecięcą radością i entuzjazmem!
Panatta Sport to włoski producent sprzętu, który w swojej ofercie oprócz tradycyjnego sprzętu do klubów fitness, posiada specjalną linię maszyn dla dzieci (Panatta Kids). Maszyny charakteryzują się dziecięcym wyglądem, łatwością obsługi i komfortem użytkowania. To idealny sprzęt dla młodych użytkowników, którzy już od najmłodszych raz chcą rozpocząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną.

Wszędzie tam, gdzie dzieci!

Maszyny z linii Panatta Kids idealnie nadają się do wyposażenia bawialni, szkół, przedszkoli, hoteli, jak również do użytku domowego. Kaya Dojka posiada cały zestaw tych maszyn w domu i regularnie na nich trenuje. Trening na profesjonalnych maszynach pozwala na budowanie kondycji, walkę z nadprogramowymi kilogramami czy wspomaganie prawidłowego rozwoju i kształtowanie sylwetki już od najmłodszych lat. Sport może, a nawet powinien towarzyszyć ludziom na co dzień, niezależnie od wieku, marka Panatta daje gotowe rozwiązania, a Kaya Dojka pokazuje jak dobre zwyczaje wprowadzać w życie!

Treningi najmłodszej ambasadorki możecie zobaczyć na jej kanale YT Kaya trenuje oraz śledzić ją na profilach IG @kaya_trenuje_i_motywuje i FB Kaya trenuje i motywuje .

Co o działaniach córki mówi jej tata – Łukasz Dojka, właściciel marki Xtreme Fitness Gyms?

„Jestem z niej dumny i bardzo szczęśliwy, że lubi ćwiczyć oraz zachęca inne dzieci do regularnych treningów, szczególnie w obecnych czasach, gdzie z wysiłkiem fizycznym wygrywają komputery i ipady”.

Trening na miarę wieku!

Co Kaya zaprezentowała podczas swojego ostatniego treningu, który wykonała na stoisku Panatta Sport podczas Festiwaltu Sportów Sylwetkowych w Warszawie, w miniony weekend? Zobaczcie sami klikając w link Była moc, energia i dobra zabawa!

Wszystkich zainteresowanych linią sprzętu dla dzieci zapraszamy po dodatkowe informacje, które znajdują się na stronie dystrybutora.

Polecamy także:

Koronawirus szansą dla branży fitness w Polsce?