źródło: informacja prasowa

Rok 2020 to szczególny rok dla krakowskiej firmy MMSPORT. Oprócz okrągłego 25-lecia istnienia MMSPORT, czekają nas zmiany kierunku rozwoju naszej firmy i zmiany w zakresie reprezentowanych w Polsce marek. 
W zakresie tych ostatnich, od początku 2020 roku MMSPORT nie będzie już reprezentantem i generalnym na Polskę dystrybutorem marki Under Armour (dalej UA). W bieżącym roku MMSPORT dostarcza zamówione przez klientów kolekcje na rok 2019 (wiosna-lato oraz jesień-zima), realizuje domówienia z tych kolekcji do końca roku, a nawet ma prawo realizować dostawy z własnego zapasu przez pierwsze cztery miesiące (do końca kwietnia) 2020 roku. A od kolekcji wiosna-lato 2020, czyli po 11 latach pracy z marką UA, miejsce MMSPORT jako dystrybutora na Polskę zajmie firma OTCF, znana jako właściciel marki 4F i to ona będzie już organizować prezentacje kolekcji na rok 2020.

Jeśli chodzi o MMSPORT, nie zmienia się status pozostałych „naszych” marek czyli KEEN i GUMBIES.
(firma dalej będzie reprezentować tych producentów obuwia na polskim rynku).

Ponadto, nawiązując do zmiany kierunku firmy, informujemy, że niezależnie od reprezentowania marek sportowo-outdoorowych , czym „żyjemy od 1995 roku”, MMSPORT będzie rozwijać się mocniej w kierunku mody sportowej oraz mody codziennej.

Pierwsza odsłona tej zmiany , to marki , które wprowadzane są do sprzedaży już jesienią tego roku (aktualnie trwają spotkania prezentacyjne i przyjmowanie są zamówienia na kolekcję Jesień 2019). Są to wysoko pozycjonowana kanadyjska marka obuwniczo-odzieżowa PAJAR oraz modowa marka KENDALL+KYLIE, stworzona przez światowej sławy modelki i celebrytki Kendall i Kylie Jenner, wywodzące się z popularnej Rodziny Kardashian. Więcej o tych markach w załączeniu.

Kolejne marki, które MMPORT będzie reprezentować w Polsce będą markami z segmentów zarówno mody, mody sportowej, ale również sportu. Więcej informacji o nich w 2 kwartale tego roku, a prezentacje kolekcji wiosna-lato 2020, od których firma zacznie dystrybucję, planowane są na czerwiec tego roku.

Polecamy także:

Wielkie Otwarcie Golden Gym w Rudzie Śląskiej