fot. sodawhiskey/ Fotolia

Nie dasz rady dotrzeć na siłownię? Żaden problem – to ona przyjedzie do CiebieW październiku mobilna siłownia Banku BGŻ BNP Paribas odwiedzi 16 miast.

Masa czy rzeźba? Trening siłowy, a może jednak cardio? Wątpliwości rozwieje Jacek Bilczyński, specjalista w zakresie żywienia, zdrowego stylu życia i kształtowania sylwetki, autor kilkuset publikacji z zakresu żywienia, suplementacji, metodyki wysiłku, a także artykułów poradnikowych. W ramach projektu będzie prowadził sesje Q&A i udzielał porad w 14 miastach na trasie mobilnej siłowni.

Dodatkowo, Bank BGŻ BNP Paribas przygotował specjalną aplikację, która wygeneruje plan treningowy dla każdego, kto chce zainwestować w zdrowie i sprawność. Wystarczy odpowiedzieć na trzy pytania, aby system podpowiedział, jak należy ćwiczyć aby osiągnąć wymarzony efekt.

Sport to nie tylko recepta na zdrowie, ale i skuteczną naukę. Przyśpiesza przetwarzanie informacji, polepsza pamięć, wpływa na koncentrację i czytanie ze zrozumieniem. Efekty mogą się utrzymać nawet do 4 miesięcy po zaprzestaniu ćwiczeń, czyli aż do sesji zimowej i sezonu narciarskiego.

Więcej informacji o lokalizacjach mobilnej siłowni można znaleźć na aktywnizbgzbnpp.pl

Informacja prasowa

Zobacz także: