fot. galeriamlociny.pl

Moda na sport i zdrowie w Galerii Młociny

Nowoczesny kompleks handlowo-rozrywkowy, powstający w pobliżu metra i węzła przesiadkowego na warszawskich Młocinach, w szybkim tempie kompletuje najemców z branży sportowej i zdrowej żywności.

Wiosną 2019 roku działalność w Galerii Młociny zainauguruje Calypso Fitness. Na liście najemców pojawi się także bar ze zdrowymi posiłkami i przekąskami Green it. Wynajem kompleksu, którego otwarcie planowane jest na wiosnę 2019 roku, przekroczył 75 procent.

Dzisiaj w modzie jest zdrowe odżywianie, modne jest też aktywne spędzanie czasu i bycie fit. Szacunki pokazują, że w ostatnich czterech latach liczba ćwiczących Polaków wzrosła nawet o ponad 15 procent. W Galerii Młociny idziemy tym tropem, dlatego kompletując najemców zadbaliśmy zarówno o najnowocześniejszy w tej części miasta klub fitness jak i miejsca ze zdrowym jedzeniem. Wiemy, że osoby korzystające z fitnessu są ich częstymi gośćmi. Co istotne, także w niedziele wolne od handlu – mówi Marcin Szlufik, senior leasing manager w dziale Centrów Handlowych, Echo Investment.

Bielany w dobrej formie

Na liście najemców Galerii Młociny znalazł się klub należący do sieci Calypso Fitness. Przestronne i doskonale wyposażone centrum fitness o powierzchni przekraczającej 2 tys. mkw. będzie położone na dwóch piętrach kompleksu. Nowe Calypso będzie jednym z największych i najnowocześniejszych centrów fitness w Warszawie. W przestronnych, klimatyzowanych salach prowadzone będą zajęcia fitness – treningi na trampolinach, Tabata, Cross Training, Zumba – oraz zajęcia prozdrowotne takie jak joga i pilates. Wiosną przyszłego roku klubowicze będą mogli skorzystać także z odnowy biologicznej. Podobnie jak cała Galeria Młociny, również Calypso będzie przyjazne rodzicom z dziećmi, oferując bezpłatną opiekę w strefie zabaw Kids Play.

Wyspa zdrowia po sąsiedzku

Moda na zdrowy tryb życia zawładnęła Polską. Korzysta z tego nowy najemca Galerii Młociny, Green it., który swoją filozofię oparł na zazielenianiu świata począwszy od kuchni. Wyspa ze zdrową żywnością, kolejna propozycja dla poszukujących zdrowych, wegańskich i wegetariańskich dań,  usytuowana będzie obok Calypso i Lifemotive. W jej menu znajdą się różnorodne, ciepłe wrapy, sałatki, zupy i kompozycje soków.  Green it. w Galerii Młociny będzie szóstą lokalizacją marki w Warszawie. Poza stolicą, lokale ze zdrowym jedzeniem znają także mieszkańcy Łodzi, Bydgoszczy i Krakowa.

Wyspa w Galerii Młociny będzie naszym oczkiem w głowie. Jestem przekonany, że bielański Green it. bardzo szybko zdobędzie nowych fanów oraz przyciągnie tych, którzy lubią i znają nasze jedzenie z innych lokalizacji. Tym bardziej, że będziemy częścią zupełnie wyjątkowego miejsca, jakim będzie zajmująca całą kondygnację nowoczesnego kompleksu strefa opanowana przez rozrywkę, pokaźnych rozmiarów zielony ogród i oczywiście dobre restauracje, knajpki i bary. Z niecierpliwością czekamy na otwarcie Galerii Młociny – komentuje Piotr Bartuzi, Członek Zarządu odpowiedzialny za rozwój sieci Green it.

o Galerii Młociny

W przyjaznej, zielonej przestrzeni Galeria Młociny połączy w sobie 220  sklepów i punktów usługowych, komfortowe biura, centrum medyczne, miejsca zabaw dla dzieci, klub fitness, restauracje i kawiarnie, i pierwsze w dzielnicy wielosalowe kino. Galeria powstaje tuż przy węźle Młociny, z bezpośrednim dostępem do metra, linii tramwajowych i autobusów miejskich, podmiejskich i krajowych, stacji rowerowej oraz parkingu P&R. To najważniejsze miejsce przesiadkowe północnej części miasta i sąsiednich miejscowości, z którego co roku korzysta ponad 24 mln pasażerów. Galeria Młociny jest już wynajęta w ponad 75-proc.

Inwestorami Galerii Młociny są spółki EPP (70 proc. udziałów) i Echo Investment (30 proc. udziałów). Pierwsza będzie zarządzać nowo otwartym kompleksem. Druga odpowiada całościowo za proces deweloperski oraz wynajem.

źródło: Centrum prasowe ECHO Investment

Zobacz także: