AQ8 System – model biznesowy shop-in-shop coraz bardziej popularny w Polsce

Właściciele klubów fitness coraz częściej decydują się na wykorzystanie modelu biznesowego shop-in-shop, wprowadzając do oferty treningi personalne z wykorzystaniem urządzeń EMS. Przekonuje przede wszystkim niski koszt inwestycji, szybki zwrot oraz możliwość wyróżnienia się na tle konkurencji.

Nowe możliwości zarobku

Jeśli zastanawiasz się nad wprowadzeniem nowości do swojego klubu, które pomogłyby Ci zwiększyć dochody i stworzyć nowe możliwości to model shop-in-shop AQ8 System jest dla Ciebie.  W porównaniu do innych alternatywnych możliwości na rozwinięcie swojego biznesu koszt inwestycji jest relatywnie niski w odniesieniu do spodziewanych przychodów. Jedyne czego potrzebujesz to odrobina wolnej przestrzeni ( może być to nieużywana sala fitness bądź  inne puste pomieszczenie w Twoim lokalu) i urządzenia EMS AQ8 System. Nie potrzebujesz martwić się już o szatnie, prysznice czy trenerów. Zwrot inwestycji jest bardzo szybki, co jest dodatkową zaletą tego konceptu.

Kompleksowa oferta, retencja klientów  

Poprzez lokalizację studia ems w swojej siłowni możesz zaoferować swoim klientom znacznie szerszy zakres usług wysokiej jakości, jakich klienci nie będą mogli uzyskać nigdzie indziej. Dodatkowo zyskasz kompletnie nową klientelę osób zainteresowanych zdrowym stylem życia i byciem fit, które wcześniej  nie były zainteresowana uczęszczaniem na tradycyjną siłownię. W momencie, w którym staną się regularnymi członkami studia mogą być również zainteresowane innymi usługami obiektu. Niewykluczone, iż dodatkowa możliwość wykonania w Twojej siłowni treningu EMS wyróżni Cię na tle konkurencji i przyciągnie nowych członków.

Studio w klubie to większe możliwości

Na tle konwencjonalnych studiów EMS również będziesz się wyróżniał, proponując klientom możliwość  wykonania treningu z użyciem sprzętu dostępnego jedynie w klubie fitness (bieżnia, rower spinningowy, TRX, ścianka wielofunkcyjna, maszyna eliptyczna i wiele innych). Urządzenie AQ8 System daje Ci również możliwość prowadzenia zajęć grupowych, umożliwia trenowanie do 8 osób jednocześnie. Daje to fantastyczne możliwości.

Podsumowując, oto główne korzyści z uruchomienia modelu AQ8 System shop-in-shop to :

* dotarcie do  nowych klientów

* kompleksowa oferta dla członków Twojego klubu

* niski koszt inwestycji

* szybki zwrot kosztów

 

Dowiedź się więcej : kontakt@aq8system.pl, www.aq8system.pl

Artykuł sponsorowany

Zobacz także: