fot. mat. prasowe

Move TV wchodzi na rynek bułgarski 

Move TV, platforma Video out of home rozlokowana w sieciach i klubach fitness w całej Polsce, rozpoczęła ekspansję na rynki zagraniczne. W pierwszej kolejności stawia na Bułgarię,  a potem Czechy.

Move TV działa w Polsce od kilku lat. Emituje w pełni autorską ramówkę adresowaną do użytkowników klubów fitness, którą można oglądać w trakcie pobytu w klubie. Prezentowane przez treści wideo skupiają uwagę pojedynczego widza ok. 30 min. Materiały dotyczą obszarów jego zainteresowań czyli sport, zdrowie, lifestyle, podróże czy technologia. Move TV jest obecne w 30 miastach, na 800 ekranach, w 180 klubach sieciowych, m.in: Calypso, Zdrofit, FitFabric, FitnessClub S4, Holmes Place, Fabryka Formy czy Fitness Academy, My Fitness Place, Fitness Platinium, Smart Gym, ICON.

Ramówka Move TV trwa 120 minut i jest zmieniana co dwa tygodnie. Dzięki temu materiały się nie powtarzają. Składa się głównie z materiałów tworzonych i produkowanych przez redakcję, od pomysłu i realizacji po montaż i emisję. – Dbamy, by miały interesującą, lekką treść z pozytywnym przesłaniem. By widz z przyjemnością obejrzał dwuminutową historię o wyczynach triathlonisty Roberta Karasia czy relację z Rowerowego Maratonu Górskiego w Beskidach Zachodnich. Do tego szczypta ciekawostek, relacji z ciekawych wydarzeń czy spotkanie z ciekawą osobowością. To wszystko podane bez dźwiękowo, z napisami, tak, by ćwiczący mógł równolegle oglądać Move TV – tłumaczy Lidia Zagórska, Move  TV.

Od sierpnia Move TV ze specjalnie dedykowaną ramówką weszła na rynek bułgarski. Prowadzony jest pilotaż w klubie w Sofii. Po pozytywnym zakończeniu testów, Move TV pojawi się w kolejnych lokalizacjach w Bułgarii. – Mamy już przygotowaną ramówkę na ten rynek, tłumaczymy ją właśnie na język bułgarski. – mówi prezes Move TV Michał Maciuk – Zdecydowaliśmy się na Bułgarię ze względu na bliską współpracę ze spółką zależną Benefit Systems – Fit Invest, która kupuje kluby zagranicą i nimi zarządza. Fit Invest to właściciel Zdrofitu i Fabryki Formy. Przy zakupie klubów w Bułgarii zaproponowali nam współpracę. Weszliśmy do sieci TopFit w Sofii. Bardzo mocno zastanawiamy też nad rynkiem czeskim.

 

o Move TV

MOVE TV TO PIERWSZA PLATFORMA VIDEO OUT OF HOME O ZASIĘGU OGÓLNOPOLSKIM ROZLOKOWANA W NAJWIĘKSZYCH SIECIACH I KLUBACH FITNESS. TO W PEŁNI AUTORSKA RAMÓWKA ADRESOWANA DO UŻYTKOWNIKÓW KLUBÓW, KTÓRĄ MOGĄ OGLĄDAĆ W TRAKCIE POBYTU NA SIŁOWNI. MOVE TV EMITUJE MATERIAŁY O TEMATYCE LAIFESTYLOWEJ, ZDROWOTNEJ, SPORTOWEJ, PODRÓŻNICZEJ. POKAZUJEMY NOWINKI TECHNOLOGICZNE, MOTORYZACYJNE CZY RELACJE Z CIEKAWYCH WYDARZEŃ, PREMIER, EVENTÓW SPORTOWYCH.

Informacja prasowa

Zobacz także: