źródło: informacje prasowe

Mrs.Sporty to sieć butikowych klubów sportowych stworzona z myślą o potrzebach kobiet. Kameralna atmosfera, indywidualna opieka, prosty w zastosowaniu program żywieniowy oraz skuteczny (i krótki!) trening doceniło jury konkursu Kobieca Marka Roku. To kolejna nagroda dla Mrs.Sporty Polska w tym roku.

Kobieca Marka Roku 2019

18.11.2019 w eleganckich wnętrzach Pałacu Prymasowskiego w Warszawie odbyła się gala wręczenia statuetek dla Kobiecych Marek Roku 2019. Laureatami plebiscytu są najlepsze i najbardziej prestiżowe firmy działające na polskim rynku produktów i usług kierowanych do nowoczesnych, pewnych siebie kobiet. Są to liderzy rynku w swoich branżach, najlepsi z najlepszych, precyzyjnie wyselekcjonowani przez znakomitych specjalistów i doceniani przez konsumentki. W tym roku wśród wyróżnionych znalazła się również sieć klubów sportowych dla kobiet Mrs.Sporty

To kolejna nagroda w tym roku!

Nasza radość jest ogromna, tym bardziej, że to nie jest pierwsza nagroda dla sieci klubów sportowych Mrs.Sporty w tym roku! We wrześniu zostaliśmy wyróżnieni również przez Branżę Fitness. Jury uznało koncept Mrs.Sporty za najbardziej innowacyjny w kategorii klubów do 7000 m2. mówi Paulina Kruszewska-Zelman, manager marketingu Mrs.Sporty Polska.

Jury konkursu Branży Fitness podkreślało kompleksowość rozwiązań zastosowanych w klubach Mrs.Sporty oraz wysoką jakość usług w nich świadczonych.

To jest bardzo ciekawy model biznesowy skierowany do klienta, który potrzebuje wsparcia, pomocy, tzw “no thinking required” koncept., – stwierdzili członkowie jury konkursu Branża Fitness Awards Il.

***

Mrs.Sporty to sieć klubów sportowych stworzonych z myślq o kobietach. Nie tylko tych, które sport majq niemal we krwi, ale też tych, które nigdy nie trenowały. Uzupełnieniem koncepcji treningowej jest autorska koncepcja odżywiania oparta na modułach. Holistyczne podejście pozwala na osiąganie szybkich efektów w stosunkowo krótkim czasie

Polecamy także:

CityFit z drugą lokalizacją w Rzeszowie