Jak nabrać inspiracji i wiedzy do rozwoju biznesu?

Targi FIWE – największe targi fitness w Europie Środkowo–Wschodniej już 21-23 września w Expo XXI w Warszawie. Tak – to nie pomyłka – tym razem to, aż 3 dni!

Jedną z nowości w tegorocznej formule wydarzenia jest dodatkowy dzień.  Piątek to dzień biznesowy, w którym pojawią się właściciele, managerowie, osoby zarządzające klubami fitness, wellness, hotelami, sklepami, ośrodkami sportowymi. Będą mieli doskonałą możliwość, aby w komfortowych warunkach zapoznać się z nowościami rynku, nabrać inspiracji, nawiązać nowe kontakty, a także zdobyć wiedzę z zakresu prowadzenia swojego biznesu!

FIWE EXPERTS

W tym celu Organizator zaplanował konferencję branżową – FIWE Experts. Będzie to prawdziwe kompendium fachowej, sprawdzonej i unikatowej wiedzy od ekspertów osiągających mierzalne rezultaty.

Wśród Prelegentów, m.in.:  Krzysztof Pakulec – konsultant branży fitness, szkoleniowiec z zakresu zarządzania klubem fitness, sprzedaży, i obsługi klienta; Sebastian Goszcz – Szkoleniowiec, Wykładowca,  Doradza, prowadzi konsultacje biznesowe, programy naprawcze, programy poprawy efektywności biznesowej. Prowadzący szkolenia z zakresu zarządzania klubem fitness, marketingu, sprzedaży produktów i usług, standardów obsługi, budowania lojalności klienta, przywództwa; Krystian Kempa – unikalna mieszanka teori chłoniętej od specjalistów branży fitness z praktyką pracownika obsługi technicznej w obiektach sportowych, instruktora fitness, trenera personalnego, kierownika health clubu, managera klubu, doradcy w obiektach świadczących usługi fitness. Swoją prelekcję potwierdziła również Małgorzata Gala – Ex.regionalny dyrektor sprzedaży w Pure Jatomi Fitness, obecnie VP of Sales w Perfect Gym, specjalizująca się w pozyskiwaniu nowych klientów na całym świecie, w szczególności globalnych sieci klubów fitness.

Zapowiada się wydarzenie pełne nie tylko znanych osobistości, ale przede wszystkim wiedzy, praktyki i inspiracji.

Więcej informacji na temat pozostałych Wykładowców oraz poruszanych tematów dostępne na: www.fiwe.pl/agenda/

Informacja prasowa

Zobacz też: