Podczas dorocznego zjazdu dystrybutorów miha bodytec® w Augsburgu 9-10 października ( Global Distributor Meeting) – globalnego lidera segmentu EMS, Maciej Wolny -Poland Miha Distributor odebrał nagrodę dla NAJLEPSZEGO DYSTRYBUTORA miha bodytec® za rok 2019!

Spośród 40 dystrybutorów miha bodytec® to ogromne wyróżnienie przypadło Polsce .
Wieloletnia, systematyczna i niestrudzona praca Macieja Wolnego ( od 2015 r.) na rzecz BUDOWANIA CAŁKOWICIE NOWEGO RYNKU EMS W POLSCE popularyzacji treningu EMS, wsparcie sprzedażowe, edukacyjne i marketingowe dla partnerów biznesowych, które zapewnia miha bodytec Poland® zostały docenione. W roku 2018 to prestiżowe wyróżnienie przypadło w udziale Francji.
Jak przyznaje Maciej Wolny „ jesteśmy dopiero na początku drogi, ale faktem jest, że złota era treningu EMS w Polsce właśnie nadeszła. Teraz jest najlepszy moment na inwestowanie w segment EMS, a przyznana nagroda to wspólny sukces zarówno teamu miha bodytec Poland®, ale również naszych klientów, którzy mądrze kreują rynek EMS w Polsce ”.

Nagroda jest też informacją, iż klienci w Polsce otrzymują najwyższą jakość obsługi, wsparcia i opieki na świecie.

miha bodytec Poland® od początku działalności skoncentrowała się na wszechstronnym wsparciu klientów. Dotyczy to zarówno fazy planowania studia EMS, zakupu systemu do treningu EMS, oraz co niezmiernie ważne – wsparcia posprzedażowego. Dystrybutor konsultuje z klientem lokalizację i wygląd nowo powstałych realizacji. Pomaga w zdobyciu finansowania oraz zaplanowaniu procedur i standardów obsługi studia oraz treningu EMS.
miha Bodytec Poland® organizuje także szkolenia i eventy umożliwiające klientom dostęp do fachowej wiedzy o EMS na najwyższym światowym poziomie, współpracując z najbardziej prestiżowymi podmiotami i instytucjami z zagranicy m.in. Międzynarodowym Instytutem Treningu EMS – Gluckerkolleg, EMS Business Academy czy uniwersytetami niemieckimi, prowadzącymi rozległe badania w zakresie treningu EMS.
Rok 2019 jest z pewnością przełomowy pod tym względem- I Kongres EMS Training & Business zorganizowany w lutym we Wrocławiu zgromadził ponad 200 uczestników, ogromnym zainteresowaniem cieszyła się również strefa Official FIWE & EMS Training Zone podczas niedawnych targów FIWE w Warszawie. Ostatnim akcentem szkoleniowym w tym roku są intensywne 2-dniowe warsztaty dla zaawansowanych „Marketing, Sprzedaż i Zarządzenie w Studiu EMS” z Danem Samkiem 26-27 października we Wrocławiu.

O systemie miha bodytec®
miha bodytec ® ma ponad 12-letnie doświadczenie w branży EMS, a system do treningu EMS made in Germany jest produkowany z wykorzystaniem najwyższej klasy opatentowanej technologii.. Profesjonalny System do treningu EMS musi gwarantować bezpieczeństwo i niezawodność oraz rozwiązania, dzięki którym klienci miha bodytec® będą mogli w szybkim czasie rozwijać swoje studia treningowe, oraz duplikować te rozwiązania w kolejnych lokalizacjach. To motto przyświeca właśnie marce miha bodytec®. Na początku 2019 roku miha bodytec ®uzyskała certyfikację medyczną i FDA w USA oraz jest w 100% zgodna z normą DIN co jest gwarantem jakości i bezpieczeństwa produktu.

W TYM ROKU MIHA BODYTEC POLAND ® WSPÓLNIE ZE SWOIMI KLIENTAMI STWORZYŁA PONAD 100 NOWYCH STANOWISK TRENINOWYCH . Dziękujemy za zaufanie!

Maciej Wolny, miha bodytec Poland Official Distributor

maciej.wolny@miha-bodytec.pl
+48 533 335 553

www.miha-bodytec.pl

www.facebook.com/mihabodytecPolska/


www.instagram.com/mihabodytec_poland/

Polecamy także:

miha bodytec® na FIWE 2019 – spektakularny sukces