Badanie ankietowe zostało przeprowadzone przez OC&C Fundex wśród ponad 40 000 konsumentów na całym świecie, aby dowiedzieć się, co naprawdę myślą na temat 650 największych marek świata w sektorze hotelarskim i rozrywki.

Badanie obejmowało 8 krajów: Chiny, Francję, Niemcy, Polskę, Turcję, Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię i Włochy.

Przyglądając się najważniejszym markom w szeroko rozumianym sektorze rozrywki, udało się przeprowadzić pogłębioną analizę i ustalić, co sprawia, że klienci traktują pobyt w danym miejscu jako niezapomniane przeżycie.

W kategorii najlepszy klub fitness zwycięzcą został Fitness World, który według kapituły bije konkurentów z branży sportowej atmosferą wzmacnianą przez przyjaźnie nastawionych do klientów pracowników, a usługi oferowane są w atrakcyjnej cenie.

 

W Polsce pierwszy klub Fitness World został otwarty w 2014 roku we Wrocławiu – tuż po przejęciu sieci klubów Condizione Fitness.
Przeniesiona wprost ze Skandynawii koncepcja Fitness World okazała się strzałem w dziesiątkę. Klubowiczom spodobał się zaproponowany model – swoboda wyboru, pełna dostępność 24/7 i konkurencyjne ceny.

Dziś Fitness World w Polsce to ponad 15 klubów zlokalizowanych w dużych miastach w południowej części kraju. Klubów wygodnych, nowoczesnych i znakomicie wyposażonych – m.in. w światowej klasy sprzęt marki Life Fitness.

 

Polecamy również:

Wiedza i profesjonalizm – wywiad z Marcinem Andrysiakiem, właścicielem studia Dream Body EMS na łódzkich Chojnach