Tytuł Zdrowa Marka Roku trafił w ręce sieci Xtreme Fitness Gyms!  Jak do tego doszło oraz jak wyglądała uroczysta gala finałowa, podczas której założyciel sieci, Łukasz Dojka, odebrał tytuł?

Przedstawiciele ze świata biznesu, show-biznesu i mediów spotkali się 25 listopada na uroczystej gali w Warszawie, w hotelu Bellotto, aby uhonorować, podczas oficjalnej prezentacji, laureatów tytułu Zdrowa Marka Roku. Na scenie założyciel oraz CEO Xtreme Fitness Gyms Łukasz Dojka wygłosił przemówienie, w którym przedstawił sieć, pokrótce omówił jej funkcjonowanie, wizję rozwoju oraz zaprosił do budowania relacji biznesowych w ramach Xtreme Fitness Gyms Franchise. Przemówieniu przysłuchiwała się m.in. Ewa Chodakowska, Katarzyna Dziurska czy Karolina Ferenstein-Kraśko oraz wiele innych znamienitych gości.

Wydarzenie to, jak co roku, było okazją do wspólnego spotkania ważnych osobistości ze świata sportu, biznesu, mediów, którzy na co dzień kreują nie tylko branżę fitness, ale wiele dziedzin życia społecznego czy kulturalnego.

Polecamy także:

Nie podążać za trendami a je wyznaczać? – wywiad z Pauliną Pietraszewską, Xtreme Fitness Gyms