photo: TOP-GYM

Klub ExumaGym otwarty

Exumagym – luksusowy klub fitness w stolicy został otwarty z końcem września. Doskonała lokalizacja dwupoziomowego klubu o powierzchni 1500 m2 zapewnia klubowiczom nie tylko dogodne warunki do treningu na najnowocześniejszych urządzeniach, ale również niezwykle malowniczy widok na rzekę Wisłę oraz Stadion Narodowy.

Kierunek, który wyznaczyliśmy tworząc ten jedyny w swoim rodzaju projekt klubu fitness to sukces i wyjątkowość poprzez wprowadzane rozmaite detale, wyznaczanie lifestyle’owych trendów oraz bycie niedoścignionym liderem jakości i serwisu w branży fitness i wellness. (…) Klub inspirowany jest topowymi realizacjami rodem z Nowego Jorku, L.A., Miami czy Londynu. Z pewnością jest to jedyny i tak unikalny fitness klub w skali całego kraju. – mówi Michał Rostek, CEO, Exumagym.

Klub Exumagym zlokalizowany jest nad samą Wisłą w budynku The Tides przy ulicy Wioślarskiej 8. Sprzęt Exumagym w całości produkowany był na specjalne zamówienie w Stanach Zjednoczonych. Klub został wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia fitness firmy Life Fitness i Hammer Strength. W  klubowym fitbarze serwowane są, m.in. świeże soki, zdrowe przekąski i najwyższej jakości produkty.

Exumagym zapewnia swoim gościom kompleksową obsługę oraz dedykowane miejsca parkingowe. Exumagym to także bogata oferta zajęć grupowych prowadzona pod okiem profesjonalnej kadry instruktorskiej, cykliczne eventy z udziałem  sportowców oraz gwiazd, a także konsultacje z dietetykiem oraz fizjoterapeutą. Oferta strefy wellness Exumagym zapewnia profesjonalne zabiegi, masaże oraz daje możliwość korzystania z sauny. Klub podzielony jest na kilka sekcji, m.in. strefę cardio, strefę spinning, strefę maszyn siłowych i wolnych ciężarów, strefę funkcjonalną oraz salę fitness.

Klub otwarty jest codziennie od 6:00 do 23:00, natomiast w weekendy w godzinach 8: 00-22: 00.

Temat Exuma Gym poruszył Pan Maciej Wolny, właściciel Top-Gym podczas wywiadu z portalem Branża Fitness.