źródło: informacja prasowa

Co wyróżnia najlepszy biznes? Najwyższa jakość usług. Ta niezbędna jest w każdym klubie fitness, który chce liczyć się na rynku i po kryzysie przyciągnąć do siebie klientów. Najlepszych producentów i dystrybutorów wyposażenia sali MMA spotkasz na FIWE Fitness Trade Show.

FIWE Fitness Trade Show to event, który co roku gromadzi kilkadziesiąt tysięcy miłośników wysiłku fizycznego. To nie tylko odwiedzający, którzy świetnie bawią się podczas organizowanych zawodów i koncertów, ale setki wystawców, prezentujących nowości branżowe. To wyjątkowa okazja do tego, by właściciele klubów fitness, siłowni i innych lokalizacji stawiających na sport zobaczyli, jak podnieść jakość swoich usług i wzbogacić ofertę o wrażenia, które wyróżnią na tle konkurencji.

MMA znajdziesz na FIWE

Jedną z najciekawszych sekcji, która pojawia się na FIWE, jest MMA. Ta dynamicznie rozwijająca się dziedzina sztuk walki przyciąga wielu obserwatorów na całym świecie. O jej popularności świadczy również zainteresowanie, którym cieszy się w Polsce. W kraju organizowane są kolejne walki zarówno na poziomie profesjonalnym, jak i komercyjnym, które przyciągają przed ekrany miliony ludzi.

Nic więc dziwnego, że z roku na rok zainteresowanie tą dziedziną sportu rośnie także w ujęciu amatorskim. Coraz więcej ośrodków inwestuje w wyposażenie służące do treningów MMA. Organizatorzy FIWE dostrzegli to rosnące zainteresowanie, dzięki czemu udało się im nawiązać współpracę z najlepszymi w Polsce producentami i dystrybutorami wyposażenia sal MMA.

Stawianie na MMA na tym się nie kończy. Ambasadorami FIWE są między innymi Michał Materla,  Roman Szymański i Andrzej Grzebyk, którzy zasłynęli na polskim podwórku MMA. Ich obecność na najważniejszych targach branży fitness w Europie powoduje, że dyscyplina zyskuje nowych fanów i zbliża się jeszcze bardziej do komercyjnego widza.

FIWE to sportowa strona biznesu

 Warto podkreślić, że FIWE to nie tylko event sportowo-rozrywkowy, ale również biznesowy. Jednym z nadrzędnych celów wydarzenia jest dynamizacja rozwoju branży w celu jak najszybszego odtworzenia i wzbogacenia łańcucha dostaw. W roli katalizatora występują business meetings, business matching, a także sesje networkingowe, które pomagają połączyć ze sobą przedsiębiorców, których łączy wspólnota interesów.

Dla odwiedzających biznesowych przygotowaliśmy ponadto bogatą ofertę wydarzeń towarzyszących, traktujących o inwestycjach, franczyzie czy też rozwoju w przestrzeni e-commerce. To także prelekcje poświęcone diecie i treningowi. Wszystko umilają koncerty najpopularniejszych krajowych artystów, spotkania z gwiazdami oraz turnieje sztuk walki (między innymi MMA!).

FIWE Fitness Trade Show Music 2021, 10-12 września 2021, Warszawa.

Kup bilet: fiwe.pl/bilety/

facebook: https://www.facebook.com/FIWE.tradeshow/

instagram: https://www.instagram.com/fiwe_fitness_trade_show/

Polecamy także:

Kongres FEM przełomowym krokiem branży fitness. Poznaj program wydarzenia!