AQ8 System na polskim rynku

EMS jest innowacyjna metodą treningu opierająca się na elektrostymulacji mięśni. Obecnie zdobywa coraz większą rzeszę fanów na całym świecie. Nowe studia EMS wyrastają jak grzyby po deszczu coraz więcej trenerów personalnych przekonuje się do omawianej metody i decyduje się rozszerzyć swoją ofertę o tego typu treningi. Nasuwa się w takim przypadku pytanie jaki sprzęt wybrać do swojego studia. Najlepszą rekomendacją sprzętu AQ8 system jest opinia naszych zadowolonych klientów. Obecnie na urządzeniu AQ8 możecie ćwiczyć w całej Polsce w takich miastach jak : Łódź, Warszawa, Katowice, Chorzów, Będzin, Kraków, Rzeszów, Białystok, Elbląg, Ostrowiec Świętokrzyski a na kolejny miesiąc planowane są dwie kolejne realizacje.

Nasze urządzenie jest wykorzystywane w sieci studiów EMS Training System, posiadającej 5 studiów w całej Polsce oraz największa sieć studiów na śląsku „ Trening Pod Napięciem”, prowadzących swoje treningi w Katowicach, Będzinie i Chorzowie którzy zdecydowali się na stopniowe rozszerzanie swojej oferty i obecnie posiadają 3 maszyny AQ8 System.

W tym artykule chcieliśmy przedstawić rozmowę z właścicielami sieci Trening Pod Napięciem Panem Pawłem Siwkiem i Panem Kamilem Kasprowiczem.

1 Dlaczego zdecydowali się Państwo na sprzęt AQ8 System, co przekonało Was do zakupu właśnie tego urządzenia?

Przez zakupem mieliśmy okazje testować to urządzenie. Bardzo spodobało nam się iż AQ8 system jest bardzo łatwy w obsłudze. Interfejs jest niesamowici intuicyjny. Po chwili nie mieliśmy już problemów z jego obsługą. Duży czytelny dotykowy panel bardzo ułatwia sterowanie co przekłada się na lepszą kontrolę prowadzonego treningu. Jednak największym atutem okazało się łącze oparte na sygnale radiowym. Nie występowały zaburzenia przewodzenia sygnału między konsolą a kamizelka . Mielismy okazje popracować już na urządzeniach opartych o system bluetooth i niestety połączenie to nie była tak stabilne a wszelkie przerwy w sygnale bardzo dezorganizują pracę z klientem.

2. Czy mieliście Państwo doświadczenia z innymi markami sprzętu EMS i jak AQ8 wypada na tle konkurencji?

Tak mieliśmy. Początkowo pracowaliśmy na marce innej firmy. Jednak wyżej wymienione już problemy z sygnałem i inne niedogodności sprawiły iż myśląc o rozwoju swojej sieci podjęliśmy decyzje o przetestowaniu innego sprzętu do treningów EMS. AQ8 System wypadł zdecydowanie najlepiej ze wszystkich sprawdzanych przez nas marek dlatego obecnie w naszym studiu posiadamy już 3 maszyny tej firmy .

3. Jakie cechy AQ8 System zdecydowały o wybraniu tego urządzenia do Waszego kolejnego studia?

Z wyjątkiem wyżej wymienionych cech bardzo ważny był dla nas również dobry kontakt z dystrybutorem oraz szybki i profesionalny serwis urządzenia . Kluczowym aspektem była także małą awaryjność sprzętu. Mając doświadczenie w prowadzeniu studia EMS wiemy jak ważny jest bezawaryjny sprzęt, prowadzimy kilkanaście treningów dziennie nie możemy pozwolić sobie na przestoje. Czynnikiem decydującym był również adekwatny stosunek ceny do jakości sprzętu.

4.Co Wasi klienci sądzą o maszynie AQ8 ?

Do tej pory nie padła żadna negatywna opinia na temat naszego sprzętu, a wiadomo iż zadowolenie i satysfakcja naszych klientów jest dla nas bardzo ważna. Klienci widzą efekty swojej pracy z maszyną AQ8 i chętnie kontynuują treningi. Dodatkowo wielkim atutem maszyny AQ8 który chwalą sobie nasi klienci jest mobilność sprzętu. Niewielka konsola wraz z kamizelką i modułem mieści się do małej walizki co daje możliwość prowadzenia treningu praktycznie w każdym miejscu.

5.Czy polecilibyście AQ8 innym trenerom chcącym otworzyć studia EMS?

Z czystym sumieniem moglibyśmy rekomendować ten sprzęt. Gdybyśmy nie byli z niego zadowoleni z całą pewnością nie mieliśmy w swoich studiach aż tylu maszyn AQ8. Podsumowując jest to sprzęt solidny, wykonany profesjonalnie zarówno kamizelki jak i konsola. Nie ma problemu z sygnałem, jest w stanie bezawaryjnie pracować przez wiele godzin niemal codziennie a kontakt z dystrybutorem jest profesjonalny i w razie ewentualnych serwisów bardzo szybki.

Dziękuję za rozmowę.