Poszukujesz atrakcyjnego sposobu urozmaicenia swojej oferty?

Pragniesz wyposażać swój klub fitness w najlepsze na rynku akcesoria? Twoim celem jest zmaksymalizowanie poziomu zadowolenia Twoich klientów z członkostwa oraz wpływ na ich pozytywne doświadczenia? Zadowolenie pojawiające się na twarzach klientów płynące ze świetnie wyposażonego klubu jest niezwykle budującym argumentem decydującym o Twojej pozycji. Akcesoria w Twoim klubie fitness powinny spełniać najwyższe standardy. Targi stanowią niepowtarzalną okazję, aby Twoje miejsce pracy przemieniło się w prawdziwą świątynię fitness.
Jeśli do tej pory nie podjąłeś decyzji o wyborze odpowiednich akcesoriów, ani  nie nawiązałeś satysfakcjonujących Cię kontaktów, powinieneś dopisać do swojego kalendarza zbliżające się wielkimi krokami Targi FIWE. Nie ma takiego wydarzenia w Polsce, w którym swój udział zapowiedziała tak duża liczba wystawców, reprezentujących zarówno producentów, jak i sklepy ze sprzętem fitness. W tym miejscu zarówno odbiorcy indywidualni, jak i prowadzący siłownie czy kluby fitness znajdą coś dla siebie. Wystawcy mają okazję do zgromadzenia nowych klientów, których będą mogli pozyskać spośród ponad 20 tys. odwiedzających. Natomiast firmy oferujące asortyment z segmentu wyposażenia będą miały okazję zapoznać się z ofertą konkurencji, co stanowi fantastyczną możliwość do prześcignięcia swoich rywali o pozycję na polskim rynku fitness. Nie sposób nie wspomnieć o doskonałej możliwości rozbudowy bazy kontaktów branżowych, zwłaszcza o firmy zagraniczne, stworzenie przenośnego salonu sprzedażowego czy promocję usług lub nowych i innowacyjnych rozwiązań wchodzących na polski rynek fitness.

Obecność na Targach FIWE 2017 to korzyści płynące dla każdej ze stron. Targi dają niepowtarzalną szansę na rozbudowę sektora akcesoriów fitness w Polsce i sprawiają, że sprzęt, tj. hantle, maty do ćwiczeń, obciążniki, piłki czy specjalne ubrania (na przykład rękawice albo buty) będzie wchodził na coraz wyższy poziom, a sprzedawcy tych akcesoriów będą rozwijać się jeszcze szybciej i sprawniej. Na tym z kolei skorzystać mogą również konsumenci – zarówno ci, którzy odwiedzać będą wyposażone w najlepsze akcesoria fitness siłownie, jak i ćwiczący w domu na sprzęcie najwyższej klasy.

Targi są zawsze kapitalną okazją dająca możliwości rozwoju pozytywnie wpływającą na wizerunek branży fitness&welness. Nie ma się nad czym zastanawiać – trzeba łapać okazję i po prostu tam być !