Najnowsze wydanie Life Fitness News już dostępne

TOP-GYM, wyłączny dystrybutor marek Life Fitness i Hammer Strength w Polsce zaprasza do lektury najnowszego, ósmego już wydania magazynu firmowego „Life Fitness News”. A w nim… można przeczytać, m.in. wywiady z menedżerami wyposażonych przez nas w urządzenia Life Fitness,  otwartych na wiosnę 2017 dwóch klubów Premium: Gym For You w Oświęcimiu oraz Centrum Sportowego KIKO+ w Głogowie, a także obejrzeć filmiki promocyjne, nakręcone w tych realizacjach.

Z kolei w artykule z cyklu „Skuteczny menedżer” Krzysztof Pakulec przygląda się tworzeniu procesu sprzedaży, a Bartosz Ruranski pokazuje, jak zyskać przewagę konkurencyjną dzięki Hammer Strength. Uniwersalność tej marki potwierdza zawodnik brazylijskiego jiu-jitsu oraz trener personalny z naszego partnerskiego klubu Behapowiec Gym w Grodzisku Wlkp. Konrad Śmieszek, który przygotował specjalnie na nasze potrzeby  trening obwodowy na maszynach Hammer Strength dla osób trenujących sztuki walki.

Coraz więcej inwestorów decyduje się na zakup maszyn regenerowanych. W związku z tym postanowiliśmy opisać krok po kroku proces regeneracji maszyn w TOP-GYM, odsłaniając przy tym kulisy pracy największego działu naszej firmy, który od lat jest naszą dumą i nieodłączną wizytówką.

Wydanie Life Fitness News 2/2017 w wersji drukowanej dotrze wkrótce do klubów fitness, a tymczasem zachęcamy do lektury online.

TOP-GYM 100% zadowolonych klientów

źródło: artykuł sponsorowany