photo: forpro.pl

Największy salon Nike w Polsce

Jeden z nielicznych w Europie z pełnym asortymentem kolekcji Nike Performance

W biurowcu handlowo-usługowym w Royal Wilanów powstał największy monobrandowy salon marki Nike w Polsce. W lokalu o powierzchni 426 m kw. zlokalizowanym na parterze obiektu dostępny jest pełen asortyment Nike Performance. Salon na Wilanowie jest jednym z nielicznych w Europie sklepów z pełnym asortymentem kolekcji.

Największy Nike Store w Polsce zlokalizowany jest na rogu ulic Klimczaka i Przyczółkowej w Warszawie. FORPRO, marka znana wśród sportowców już od ponad 4 lat, 19 sierpnia br. otworzyła swój drugi sklep. Pierwszy lokal funkcjonuje od kilku lat przy ulicy Myśliwieckiej. Salon na Wilanowie jest jednym z nielicznych w Europie sklepów z pełnym asortymentem kolekcji Nike Performance. To profesjonalne ubrania z najlepszych technologicznie tkanin oraz najnowsze, funkcjonalne modele obuwia. W nowym salonie dostępny jest także szeroki wybór kolekcji Nike Sportswear oraz bogata kolekcja dziecięca. W salonie istnieje możliwość przeprowadzenia wideoanalizy kroku biegowego oraz zamówienie butów NIKE ID.

Dogodna lokalizacja sklepu, tuż przy wilanowskiej ścieżce rekreacyjnej, jest niewątpliwie jednym z kluczowych elementów rozwoju marki, ponieważ w tej dynamicznie rozwijającej się warszawskiej dzielnicy mieszkają młodzi ludzie, prowadzący aktywny tryb życia.

Do tej pory największym salonem Nike w Warszawie był sklep w Blue City, którego powierzchnia wynosiła 335 m kw. Został zamknięty z końcem sierpnia.