Powstała w połowie 2018 roku sieć butikowych studiów EMS – IN.TIME może się już pochwalić trzema lokalizacjami w Krakowie oraz imponującą liczbą ponad 400-stu 20-miniutowych treningów tygodniowo. To kolejna marka na rynku polskim, działająca na systemie mihabodytec®, która odnosi znaczące sukcesy.

Tworząc koncept IN.TIME od początku nastawieni byliśmy na dużą skalę i już na etapie projektowania myśleliśmy o możliwościach duplikowania naszego projektu. Swoje rozwiązania oparliśmy o własne kilkuletnie know-how, które zdobyliśmy pracując z treningiem EMS oraz analizę modelu działania największych niemieckich konceptów franczyzowych mówi Michał Krawczyk – współtwórca sieci IN.TIME

Obecnie IN.TIME to 3 bardzo dobrze prosperujące studia treningowe w Krakowie. Trwają zaawansowane prace nad otwarciem kolejnych punktów w całej Polsce. Chcemy działać w całym kraju i dlatego na bazie naszego konceptu stworzyliśmy profesjonalny produkt franczyzowy, który już jest gotowy o wdrożenia. Jesteśmy po pierwszych rozmowach z potencjalnymi partnerami i sądzę iż jeszcze w tym roku ruszą nasze punkty franczyzowe.

Tworząc duplikowalny koncept chcieliśmy aby nasza oferta była jak najbardziej profesjonalna i dlatego tworzyliśmy ją współpracując z wyspecjalizowanymi firmami w zakresie budowania konceptów franczyzowych. Naszym zdaniem, wyłącznie profesjonalnie zbudowany produkt franczyzowy ma wszelkie atuty ku temu, by odnieść sukces w perspektywie długofalowej (jak np. Bodystreet w Niemczech). Obserwujemy bacznie rynek EMS w Polsce i próby sprzedaży przeróżnych konceptów franczyzowych. Profesjonalny produkt gwarantujący sukces potencjalnych inwestorów nie ogranicza się wyłącznie do udostępnienia logo i działającej strony internetowej. To zbiór procedur, standardów i wytycznych na bazie których nasi klienci oprócz własnych osiągnieć biznesowych będą współtworzyć sukces sieci IN.TIME w Polsce – mówi Kamil Krawczyk – współtwórca sieci IN.TIME

W IN.TIME stawiamy na jakość i profesjonalizm, od wystroju studiów, przez wyszkolenie trenerów i najwyższe standardy bezpieczeństwa po obsługę klienta. Wybraliśmy profesjonalny system mihabodytec® na którym bazują największe sieci treningu EMS na świecie i który jako jedyny w 100% spełnia wytyczne Normy DIN – najnowszych norm prawnych dotyczących branży EMS.

Zapraszamy do współpracy potencjalnych partnerów oraz trenerów, których stale poszukujemy do nowych lokalizacji.

https://www.intime20.pl/

https://www.facebook.com/intime20min/

Polecamy także:

KOLEJNA LOKALIZACJA BODY UP – STUDIO PREMIUM EMS W KRAKOWIE