photo: EuropeActive

Narodowe Dni Fitness w Europie

23 – 30 września 2018 r

National Fitness Days (NFD) – dni sprawności fizycznej EuropeActive 2018 to coroczne wydarzenie wspierające ideę fitnessu i aktywności fizycznej w Europie. National Fitness Days (NFD) odbywają się podczas Europejskiego Tygodnia Sportu w dniach 23-30 września 2018 r.

Wydarzenie jest częścią głównej misji EuropeActive podążającej w kierunku “bardziej aktywnej Europy, której celem jest 80 milionów członków klubów fitness do roku 2025. EuropeActive zwraca uwagę na szansę związaną z podniesieniem korzyści płynących ze zdrowszego i aktywnego stylu życia.

Europejski Tydzień Sportu 2018 to inicjatywa Komisji Europejskiej promująca sport i aktywność fizyczną w całej Europie. To okres dedykowany dla wszystkich, bez względu na wiek, pochodzenie czy poziom sprawności. Kampania medialna nosi nazwę #BeActive i zachęca Europejczyków do udziału w pięciu tematach: fitness, edukacja, kluby sportowe, miejsca pracy i miejsca pracy.

W 2017 r. Europejski Tydzień Sportu był największą imprezą sportową na kontynencie 32 krajów, z 34 000 imprez i 12 milionami uczestników. Wydarzenia związane z organizacją EuropeActive w 11 różnych krajach, w które zaangażowało się 5000 klubów fitness i 44 000 profesjonalistów fitness, zostały zrealizowane w ramach kampanii medialnej.

DOŁĄCZ DO NAS i odkryj wszystkie korzyści w tym wielkim wydarzeniu!

Dowiedz się więcej o wydarzeniu http://www.europeactive.eu/events/NFD18 oraz dlaczego warto wziąć w nim udział: http://www.europeactive.eu/sites/europeactive.eu/files/events/NFD2018/NFD_Guide.pdf

Źródło: Centrum prasowe EuropeActive