Sprzedaż to umiejętność, która liczy się w każdej branży. Na każdym etapie życia dokonujemy sprzedaży: siebie, swoich kompetencji, usług. Warto szlifować umiejętności ucząc się od najlepszych. Serdecznie polecamy udział w National Sales Congress, który odbędzie się w najbliższy czwartek na PGE Narodowy.

Druga edycja National Sales Congress odbędzie się już 28 marca 2019 na PGE Narodowym. Sebastian Goszcz, Jerzy Górski, Wojciech Szaniawski to tylko nieliczne nazwiska, które tworzą agendę marcowej edycji.

Kongres NSC to wydarzenie dedykowane managerom i dyrektorom sprzedaży, charakteryzujące się kompleksowym zakresem tematycznym oraz wysoką merytoryką wystąpień uznanych praktyków, trenerów biznesu i wykładowców programów MBA.

Pierwsza edycja okazała się wielkim sukcesem gromadząc ponad 500 uczestników – managerów wyższego szczebla, dyrektorów oraz przedstawicieli zarządów firm.

Jeśli organizatorem jest International Center of Events, i tutaj nie może obyć się bez elementu sportu. Całości wydarzenia przyświeca idea dążenia do mistrzostwa w swojej dziedzinie, dlatego w bloku poświęconym motywacji będzie można posłuchać m.in. prelekcji Mistrzów Świata: Jakuba B. Bączka – złotego medalisty Mistrzostw Świata jako trener mentalny kadry narodowej siatkarzy oraz Jerzego Górskiego – Mistrza Świata Double Ironman, którego historia zainspirowała twórców filmu „Najlepszy”.

National Sales Congress to aż cztery wydarzenia jednego dnia:

Kongres sprzedażowy – 10 tematów z zakresu skutecznej sprzedaży, negocjacji handlowych, personal brandingu i social sellingu. Wśród prelegentów. m.in. Jacek Kotarbiński – ekonomista, uznany autorytet i międzynarodowy ekspert w zakresie marketingu, rozwoju innowacji i zarządzania sprzedażą, Nikolay Kirov – wykładowca na studiach MBA, doradca w zakresie negocjacji, budowania relacji w biznesie i rozwoju, Agnieszka Grostal – wieloletni praktyk sprzedaży, strateg działań sprzedażowych i marketingowych, Wojciech Szaniawski – czołowy polski ekspert ds. kreowania wizerunku, współpracujący m.in. z Grzegorzem Krychowiakiem i Jerzym Dudkiem.

Kongres Managerów – program poświęcony zarządzaniu sprzedażą i zespołami handlowymi. Możliwość uczestniczenia w wystąpieniach profesorów kierunków MBA i EMBA – najbardziej prestiżowych na świecie kwalifikacji menadżerskich. Na scenie wystąpią m.in. Andrzej Falkowski -profesor zwyczajny, dyrektor Instytutu Psychologii Ekonomicznej, Karina Popieluch – wykładowca MBA, trener biznesu, wieloletni praktyk zarządzania sprzedażą oraz Bogdan Sosnowski – Business Sales Director Indirect Channel w PLAY (P4 Sp. z o.o.).

Warsztaty “”Trening pokonywania obiekcji w oparciu o indywidualny mechanizm oporu “trudnego” klienta” prowadzone przez Sebastiana Goszcza – który doda sportowego ducha dzięki blisko 20-letniemu doświadczeniu w zarządzaniu zespołami i sprzedażą w branży fitness.

Networking biznesowy – świetna okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych dzięki moderowanej strefie przez Akademię Rekomendacji Grzegorza Turniaka

Udział w Kongresie potwierdzony jest certyfikatem sygnowanym przez Partnerów Merytorycznych wydarzenia: Koźmiński Executive Business School – lidera programów MBA w Polsce oraz Kirov Strategic Negotiators – wiodąca w Polsce firma szkoleniowo-konsultingowa specjalizująca się w programach rozwoju umiejętności miękkich i strategicznych,.

Więcej informacji na: www.nationalsales.pl

Polecamy także:

Czym powinien kierować się trener wybierając kurs?