W polskich centrach outlet Factory zadebiutowały włoska marka Boxeur des Rues oraz marka premium Gant, podał Neinver, zarządzający siecią Factory w Polsce. Ubrania tej marki są bardzo popularne. Furorę robiły podczas targów Rimini Wellness we Włoszech.

Włoska marka Boxeur des Rues otworzyła swój pierwszy salon na polskim rynku w poznańskim centrum Factory. Następne zaproszą klientów outletów Factory w Krakowie i warszawskim Annopolu. To kolejna marka debiutująca na polskim rynku w centrach Grupy Neinver. Firma jest wiodącym operatorem centrów wyprzedażowych w Europie i liderem rynku w Polsce oraz Hiszpanii–  ogłoszono w komunikacie.

Neinver w Polsce zarządza siecią czterech centrów outlet Factory: w Warszawie (Ursus i Annopol), Krakowie i Poznaniu, Silesia Outlet w Gliwicach a także parkiem handlowym Futura w Krakowie.

Rok 2019 w centrach Factory będzie czasem ciekawych debiutów marek modowych w outletowym formacie, zarówno na rynkach lokalnych, jak i w skali ogólnopolskiej. Uważnie przyglądamy się zwyczajom zakupowym i oczekiwaniom klientów, by zaplanowane przez nas zmiany w portfolio zostały przez nich dobrze przyjęte, a w konsekwencji przyniosły odzwierciedlenie w dynamice wzrostu liczby odwiedzin oraz wartości sprzedaży w salonach naszych najemców – powiedziała International Leasing Director Neinver Agnieszka Baczyńska.

Polecamy także:

Joanna Jabłczyńska – ambasadorską marki Gipara Wear