źródło: komunikat prasowy

Ze względu na poważne konsekwencje pandemii Covid 19, FIBO 2020, wiodące międzynarodowe targi fitness i wellness, które miały się odbyć w Kolonii od 1 do 3 października, odbędą się teraz jako w pełni cyfrowe wydarzenie. FIBO@business zgromadzą liczne fora międzynarodowe, kongresy i inne formaty dla odwiedzających targi, w tym wydanie internetowe Europejskiego Forum Zdrowia i Fitness. Dla gości prywatnych, FIBO@home zaoferuje specjalny format wirtualnego wydarzenia.

Decyzja o zniesieniu FIBO jako wydarzenia na żywo w Centrum Wystawowym w Kolonii została podjęta po licznych rozmowach z wystawcami i partnerami. “Razem mieliśmy nadzieję, że uda nam się wrócić na właściwe tory z przemysłem w październiku, po miesiącach blokady. Niestety, nie będzie to miało miejsca ze względu na ciągły rozwój pandemii i niepewność, jaką to niesie”, powiedział Hans-Joachim Erbel, dyrektor generalny Reed Exhibitions Deutschland GmbH. FIBO zostało już przełożone z pierwotnych dat kwietnia z powodu wybuchu koronawirusa.

“Wielu naszych wystawców poprosiło o alternatywę dla targów stacjonarnych. Wraz z FIBO@business naszym celem jest zaoferowanie formatu wydarzenia, który, zwłaszcza w tej nadzwyczajnej sytuacji, bezpiecznie zjednoczy branżę, aby zapewnić pilnie potrzebny impuls do nowego startu po złagodzeniu kryzysu”, kontynuował Erbel.

FIBO@business będzie koncentrować się na kondycji, zdrowiu, fizjoterapii, profilaktyce i zarządzaniu zdrowiem firmy. Globalny charakter FIBO zostanie również odzwierciedlony w targach cyfrowych. Europejskie Forum Zdrowia i Fitness (EHFF) rozpocznie się 30 września, a w tym roku będzie wydarzeniem hybrydowym, online i na miejscu z licznymi czołowymi prelegentami. Innymi kluczowymi partnerami FIBO@business są Niemiecki Uniwersytet Nauk Stosowanych w Zakresie Profilaktyki i Zarządzania Zdrowiem z “Aufstiegskongress” oraz  Fittech z najlepszymi trendami i przyszłymi tematami z branży fitness i zdrowia.

W najbliższych tygodniach zespół FIBO będzie niestrudzenie współpracować z klientami i partnerami, aby wspólnie zaprojektować formaty i program. Więcej informacji na temat wydarzeń cyfrowych FIBO będzie wkrótce online.

Polecamy także:

Maczfit wystartował z własną aplikacją!