Gold’s Gym to kultowa siłownia stworzona przez Joe Golda, jest najbardziej prestiżowym miejscem treningu siłowego i dyscyplin pokrewnych (boks, fitness) na świecie. Początkowo znajdowała się tylko w Kalifornii, gdzie między innymi trenował Arnold Schwarzenegger. Obecnie jest to sieć siłowni funkcjonujących w 21 państwach.

Ostatnio w Gold’s Gym zaszły zmiany kadrowe.  Craiga Sherwooda został wyznaczony oficjalnie na stanowisko głównego dyrektora ds. Rozwoju. Swoje początki w  Gold’s Gym Craig Sherwood, rozpoczął  w 2016 roku jako starszy wiceprezes ds. Franczyzy. W ubiegłym roku (2018) doprowadził markę do najbardziej udanego roku globalnej ekspansji poprzez franchising w historii firmy.

Craig odegrał ważną rolę w budowaniu i rozwijaniu zaufania w naszej globalnej społeczności franczyzowej. Wnosi do firmy wyjątkowe umiejętności przywódcze, pasję i dyscyplinę” – powiedział Adam Zeitsiff, prezes i dyrektor generalny Gold’s Gym. Jego imponujące osiągnięcia doprowadziły nasz dział franczyzowy na nowe wyżyny i odegrały kluczową rolę w naszym dalszym sukcesie rozwoju.

Sieć ma obecnie ponad 700 lokalizacji obsługujących 3 miliony ludzi na sześciu kontynentach.

Polecamy także:

Jak mierzyć efektywność kampanii employer brandingowych?

 

 

kontakt@branzafitness.pl