fot: https://web.facebook.com/pg/hitiogym/

HITIO Gym oficjalnie potwierdził informację, że Mark Chambers, znany w Polsce z rozwoju brandu Jatomi Fitness objął stanowisko CEO International. Mark jest odpowiedzialny za ekspansję popularnego konceptu norweskiego na rynek brytyjski i europejski. Ekspansja w Portugalii została rozpoczęta. W następnej kolejności jest Barcelona i Londyn. Rok 2019 określi pozycję firmy na międzynarodowej scenie.

Najpopularniejsza sieć klubów w Norwegii

HITIO zostało założone w Norwegii w 1998 roku przez przedsiębiorców Per Christian Pedersen i Fredrik Bjertnæs.
Początkowo były to małe centra taekwondo, które przekształciły się w siłownie oferującą zajęcia ze sportów walki. Od 20 lat HITIO Gym stało się jedną z największych sieci fitness w Norwegii z 32 klubami w całym kraju.

Celem HITIO Gym jest zbliżenie ludzi do siebie poprzez aktywność fizyczną. Specjalnie stworzona formuła zajęć pozwala na jednoczesne treningi rodzin z dziećmi. Każdy obiekt norweskiego konceptu łączy nowoczesną siłownię ze studiem do zajęć z różnych sztuk walki, które rozwijają koncentracje, dyscyplinę i pewność siebie.

 

CEO z globalnym doświadczeniem

Mark Chambers ma ponad 20 letnie doświadczenie w pełnieniu kluczowych stanowisk w Wielkiej Brytanii i europejskim rynku branży fitness. Przez 6 lat pełnił stanowisko Dyrektora Operacyjnego Jatomi Fitness Group, gdzie nadzorował otwarcie ponad 50 nowych klubów w Europie Środkowej i Wschodniej. Później podjął się rozwoju marki Jatomi w Turcji, gdzie w ciągu zaledwie sześciu miesięcy dokonał pełnej restrukturyzacji, usprawniając działalność biznesową i znacznie obniżając koszty 17 nowych klubów. Mark pracował również w Wielkiej Brytanii dla Fitness First, zarządzając działaniami operacyjnymi klubów w regionie London City West.

Ambitne plany ekspansji

Mark uważa, że koncepcja HITIO jest wyjątkowa, a oferta sieci jest odpowiedzią na zapotrzebowania klientów: Rynek branży fitness się rozwija, pojawiają się kolejne modele biznesowe, z roku na rok przybywa nowych klubowiczów, jednak nigdzie nie ma oferty jaką posiada HITIO. Mamy ambitne plany rozwoju nastawione na rynek brytyjski i europejski. HITIO posiada sprawdzony model inwestycyjny. Jestem pasjonatem wizji marki, która chce tworzyć pozytywne doświadczenia społeczne poprzez aktywność fizyczną; szczególnie biorąc pod uwagę wyzwania przed którymi stoimy – walkę z otyłością dzieci i dorosłych. HITIO oferuje wyraźną alternatywę dla innych klubów fitness i ma olbrzymi potencjał, zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na całym świecie.

Składając gratulacje Markowi, zapytałam kiedy możemy spodziewać się otwarcia w Polsce? Odpowiedział, że Polska jest w planach w 2020 roku. 

Polecamy również:

HITIO GYM CONCEPT

 

kontakt@branzafitness.pl