photo: mat. prasowe

Aleksandra Wojtyś ambasadorką Reebok Trening 2018

Tytuł Trenera Roku SHAPE 2017 przyznany

We wtorek, 9 stycznia, w warszawskim klubie fitness Exuma Gym, odbył się finał czwartej edycji konkursu Trener Roku SHAPE. Do ostatniego etapu rywalizacji zakwalifikowało się osiem osób: Paulina Suduł, Alicja Karlikowska, Marzena Pater, Monika Waligóra-Wylężek, Adriana Derkowska, Paulina Skorupa, Mariusz Cieślik (Trener Roku SHAPE 2017 Internautów) oraz tegoroczna triumfatorka – Aleksandra Wojtyś. Zwyciężczyni podpisze roczny kontrakt z głównym partnerem konkursu, marką Reebok, jako ambasadorka, dołączając tym samym do grona inspirujących sportowców i trenerów współpracujących z marką.

Aleksandra Wojtyś to trenerka fitness z wieloletnim doświadczeniem. Jest instruktorem, m.in. Les Mills BODYCOMBAT, Les Mills GRIT, stretchingu oraz treningu funkcjonalnego. W 2013 roku zajęła III miejsce w Mistrzostwach Europy Abada Capoeira. Elementy tej widowiskowej sztuki walki znalazły się w autorskim treningu zaprezentowanym przez Wojtyś podczas wtorkowego finału.

Uczestnicy konkursu byli oceniani według następujących kryteriów: pomysł na trening, kontakt z uczestnikami treningu, poprawność wykonywania ćwiczeń oraz ocena rozmowy indywidualnej – w tym wiedza o zdrowiu i fitnessie.

W jury tegorocznej edycji Trenera Roku SHAPE zasiedli:

  • Ewa Pągowska – redaktor prowadząca SHAPE,
  • Anna Żuk – redaktor SHAPE,
  • Piotr Błaszczyk – Fitness Marketing Manager Reebok,
  • Andrzej Bogdał – trener personalny i ambasador marki Reebok,
  • Magdalena Woszczak-Paprocka – Trener Roku SHAPE 2016,
  • Agnieszka Szczepaniak – trener personalny,
  • Michał Rostek – przedstawiciel Exuma Gym.

Celem projektu Trener Roku SHAPE jest znalezienie osoby będącej ekspertem w swojej dziedzinie, która poprzez charyzmatyczną osobowość motywuje innych do bycia najlepszą wersją siebie.

źródło: informacja prasowa