Prezentujemy najnowsze dokonanie technologiczne w dziedzinie sensorycznych bramek kontroli dostępu. EasyGate SUPERB od DFE Fitness 24h to najwęższa w swojej klasie w pełni wyposażona bramka szybkiego tranzytu na świecie. Jej ultra-smukła obudowa oraz duże możliwość personalizacji stawiają ją na czele designerskich nowinek w branży systemów zabezpieczeń dla klubów fitness.

Bramka EasyGate SUPERB łączy w sobie coś co wydawało się niedościgłe do tej pory – minimalne rozmiary z bogatym zintegrowanym wyposażeniem. Posiada wbudowane mocowania czytników RFID oraz zaawansowane efekty świetlne o funkcjach nie tylko komunikacyjnych i nawigacyjnych ale również dekoracyjnych. Jako jedyna na rynku bramka o tak wąskiej obudowie została wyposażona w zintegrowany kolektor kart dostępu gościa z opcją powrotu. Posiada także rozmaite alerty dźwiękowe oraz możliwość wgrania własnych komunikatów głosowych. Zaawansowana konstrukcja bramki pozwala ponadto na integrację wielu innych akcesoriów, jak m.in. skanery kodów kreskowych i QR.

EasyGate SUPERB jest niezwykle przyjazna dla użytkowników a jednocześnie niedostępna dla osób niepowołanych. Wykorzystując 24 pary czujników sensorycznych zlokalizowanych na górze i na dole obudowy, urządzenie jest w stanie wykryć przejście osób nieupoważnionych i skutecznie zablokować taką próbę. Dla osób z autoryzowanym dostępem posiada natomiast wiele funkcji ułatwiających jej użytkowanie, takich jak komunikaty wizualne czy wykrycie osób na wózkach z opcją dostosowania odpowiedniego trybu pracy.

Niewątpliwym atutem tego modelu są również możliwości dostosowania jego rozstawu i poziomu bezpieczeństwa do potrzeb danego obiektu – występuje w 10 wersjach jeśli chodzi o szerokość światła przejścia (max. 1100 mm) i posiada 9 rozmiarów wysokości skrzydeł szklanych (max. 1800 mm). Dodatkowo występuje on w wielu wersjach kolorystycznych i materiałowych pozwalających na idealne wkomponowanie w aranżację wnętrz o różnym charakterze.

To czyste piękno technologii i dyskretna ochrona na najwyższym poziomie – idealne połącznie dla zabezpieczenia obiektów sportowych.

https://www.facebook.com/DFE-Fitness-24h-636349363379900/

 

 

Polecamy także:

Kolejny przełom nowoczesnych technologii – Nike otwiera pierwszą na świecie bieżnię LED w Manili