źródło: informacje prasowe

Sportowa marka Adidas rusza z kampanią pod hasłem „Reimagine Sport”. Bohaterkami akcji są Ewa Chodakowska, Zuzanna Borucka, Dominika Nahajowska i Anna Fritz-Fabijanek.

Marka adidas rozpoczyna rok 2020, przekonaniem, że sport ewoluował. Nie chodzi w nim już o osiąganie najlepszych wyników, ustanawianie nowych rekordów i porównywanie siebie z innymi. Podważając dotychczasowe stereotypy, zaprasza do zdefiniowania na nowo pojęcia sportu. Zachęca kobiety do postrzegania siebie jako sportowców, niezależnie od poziomu zaawansowania.

– Sport nadaje rytm mojemu życiu. Z jednej strony traktuje go jak codzienną higienę ciała i umysłu, z drugiej strony postrzegam go jak najlepsze i najbardziej skuteczne narzędzie do wprowadzania zmian w moje życie. Trening na macie pomaga mi wejść ze sobą relacje, wskazuje moje silne strony i uzewnętrznia słabości, nad którymi powinnam popracować. Buduje moją samodyscyplinę, potężną siłę napędową, która pozwala mi konsekwentnej osiągać każdy cel, nie tylko na sali treningowej, ale na każdej płaszczyźnie mojego życia – mówi Ewa Chodakowska.

Ewa Chodakowska, mat. prasowe Adidas

W kampanii „Reimagine Sport”, każda z kobiet zastanawia się nad własną definicją sportu i rolą, jaką odgrywa w jej życiu. Promowana jest nowa kolekcja odzieży dla kobiet, która została stworzona, aby inspirować drzemiącego w każdej kobiecie sportowca. Nieistotnym jest, czy trenuje profesjonalnie czy tylko dla samej siebie.

-“Moja historia i decyzje pozwalają mi też pokazywać innym dziewczynom, aby nie zamykały się w standardach narzucanych przez świat i innych ludzi.” – mówi Anna Fritz-Fabijanek.

Zdjęcia: mat. prasowe Adidas

Marka adidas angażuje się w tworzenie produktów, które umożliwią wszystkim kobietom podjęcie wyzwania i zastanowienia się nad własną definicją sportu. Najnowsza kolekcja zawiera produkty dostępne w szerokiej gamie rozmiarów. Znajdziemy w niej m.in.: biustonosz Ultimate Bra wykonany z pochodzącego z recyklingu poliestru, zapewniający wysoki poziom wsparcia podczas uprawiania wszystkich rodzajów sportu; dostępne w miseczkach A-G oraz legginsy Believe This Tights z wysoką talią, które oferują wsparcie i elastyczność. Posiadają krój przylegający niczym druga skóra i nie tracą swojego kształtu podczas użytkowania. Dostępne są w rozmiarach od 2XS do 4X.

Polecamy także:

Adriana Lima twarzą najnowszej kampanii marki PUMA