źródło: informacja prasowa

Anna Lewandowska sezon jesień-zima 2020 rozpoczyna w nowej roli.
W ramach kontynuacji kampanii „WELCOME TO THE CLUB” do sprzedaży trafi wyjątkowa kolekcja na trening zaprojektowana przez Ambasadorkę 4F.

Siła, która napędza do działania. Siła, która motywuje i daje nadzieję. To jest właśnie synonim pięknej idei empowerment, która towarzyszy każdego dnia i jednoczy kolejne pokolenia kobiet. Sprawia że otwierają się na własny potencjał i sięgają po więcej. Motyw women empowerment nie bez powodu stał się główną inspiracją do jesiennej odsłony kampanii „WELCOME TO THE CLUB” jako hołdu w stronę współczesnej kobiecości. Zarówno zdjęcia, jak i kadry filmu wizerunkowego z udziałem Anny Lewandowskiej zachwycają siłą i dynamizmem w połączeniu z niewymuszoną naturalnością. Ambasadorka 4F wraz z swoim zespołem udowadnia,
że to właśnie odnalezienie pasji w życiu i upór w dążeniu do celu kształtuje nasz charakter. Kobiety mają siłę, dzięki której każdego dnia kreują swoje „ja”, rzeczywistość swoją oraz innych.

Właśnie rozpoczynam nowy etap mojej współpracy z 4F jako dyrektor kreatywna kolekcji. Wiem jak ważnym elementem treningu jest dobrany strój, zarówno pod kątem designu jak i rozwiązań technologicznych. Swoboda ruchów, pewność siebie, komfort… Tymi wszystkimi kryteriami kierowaliśmy się z zespołem 4F w procesie projektowania. Mam nadzieję, że dzięki naszej wspólnej pracy ta wyjątkowa kolekcja stanie się przyjemną motywacją do rozpoczęcia przygody ze sportem dla wielu kobiet, odkryciem wewnętrznej pasji i siły. Moim celem jest dzielić się nimi z innymi kobietami, żeby codziennie stawały się inspiracją i oparciem dla siebie nawzajem! – opowiada Anna Lewandowska.

Kampania „WELCOME TO THE CLUB” niezmiennie zaprasza do świata marki 4F i Anny Lewandowskiej, zachęcając kobiety ze wszystkich stron Polski, żeby podjęły wyzwanie i dołączyły do drużyny. W kolekcji treningowej każda znajdzie coś dla siebie. To idealny wybór dla wszystkich osób, które chcą uprawiać aktywność fizyczną – niezależnie od tego czy dopiero zaczynają, czy ćwiczą już na profesjonalnym poziomie. Zaawansowane technologicznie i stylowe produkty zostały stworzone z myślą o swobodzie ruchów i podkreśleniu naturalnej linii kobiecej sylwetki. Wspólny trening z nową kolekcją 4F wchodzi na zupełnie nowy poziom!

Świat mody oraz sportu od dawna się przenika, a projektanci z każdej branży czerpią od siebie inspirację. Kolekcja treningowa autorstwa Anny Lewandowskiej doskonale wpisuje się w ten trend. Wśród propozycji od 4F odnajdziemy nowoczesne wzorniczo stroje sportowe w wersji glamour. Motywem przewodnim jest zastosowanie kontrastujących materiałów matowych i połyskujących z przykuwającymi wzrok metalicznymi odcieniami srebra, złota czy różu. Ulubiony zestaw Ambasadorki 4F na trening – stanik oraz legginsy z wysokim stanem
z błyszczącym akcentem w postaci gumy, tym razem będzie dostępny w nowych wersjach kolorystycznych. Wśród nowości zachwycają również krótki, zabudowany top oraz szorty z brandingiem na gumie jak również koszulka funkcyjna typu longsleeve. Konstrukcja każdego z produktów jest stworzona tak, aby zapewnić najlepszą wygodę i swobodę ruchów.

W kolekcji Anny Lewandowskiej została wykorzystana technologia 4F Dry, dzięki której materiał szybko absorbuje wilgoć i odprowadza ją na zewnątrz, zwiększając tym samym uczucie komfortu podczas aktywności fizycznej. Dodatkowo zastosowano płaskie szwy, które ograniczają ryzyko otarć oraz wstawki z siateczki dla lepszej wentylacji. Modele staników w kolekcji oferują średnie wsparcie (medium support). Kolekcja doskonale odpowiada
na potrzebę wygody, ale też podkreślenia kobiecej, wysportowanej sylwetki. Linia jest przeznaczona dla każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania.

Pełna kolekcja dostępna w przedsprzedaży w aplikacji 4F już od 08.09.2020, a od 14.09.2020
w sklepach stacjonarnych oraz online na 4f.com.pl.

Polecamy także:

Marka PUMA przedstawia najnowszy zestaw treningowy