photo: mat. prasowe

Kolejny klub Icon Fitness

Nowa lokalizacja sieci Icon Fitness

ICON Fitness Gliwice, to nowe miejsce na fitness’owej mapie Polski, nowoczesny wystrój, najlepszy sprzęt, a to wszystko w  klimatycznych murach budynku Starej Poczty – kultowego miejsca na mapie Gliwic.

Icon Fitness to międzynarodowa marka posiadająca swoje kluby w Polsce, Grecji oraz Izraelu. Pierwszy klub tej sieci został otwarty w Lublinie w maju 2014 roku, a następnie w Katowicach, Częstochowie i Stalowej Woli. Teraz przyszedł czas na kolejne miasto – Gliwice. W zabytkowym budynku Starej Poczty przy ul. Dolnych Wałów 8 powstaje nowoczesny kompleks, a w nim – ICON Fitness. Otwarcie klubu przewidziane jest na koniec stycznia 2018 roku.

Marką macierzystą na fundamentach, której wyrósł ICON Fitness jest Holmes Place, jedna z najbardziej ekskluzywnych marek fitness w Polsce posiadająca swoje kluby w Warszawie i Wrocławiu. To powiązanie dało silną podstawę do stworzenia nowej marki – ICON Fitness skierowanej do młodych ludzi, ale nie tylko. ICON Fitness to miejsce dla osób, dla których cenny jest świetny wystrój klubów, najlepszy sprzęt, profesjonalna kadra instruktorów i trenerów personalnych oraz przepełniona pozytywną energią atmosfera.

 

Zajrzyj na naszą stronę: www.iconfitness.club i na Facebook’u: https://www.facebook.com/iconfitnesspoland/

źródło: informacja prasowa