Firma suplementacyjna BW Nutrition z  branżą fitness jest związana od wielu lat. Zaopatruje kluby w suplementy diety, wprowadza na rynek automaty Tunder Shake, więc nieprzerwanie działa w branży. Obecna sytuacja spowodowała zamknięcie wszystkich obiektów sportowych, które prowadzą jej klienci, partnerzy a także przyjaciele.

Firma po zniesieniu restrykcji chce usprawnić funkcjonowanie klubów fitness w nowej sytuacji. Zdaje sobie sprawę, że nawet po zniesieniu ograniczeń, powracający klubowicze będę chcieli mieć pewność bezpieczeństwa dla siebie. Będą wymagali od właścicieli zdecydowanych i skutecznych działań, które pozwolą na bezpieczny powrót do klubu ze świadomością, że mogą korzystać z klubu nie narażając siebie jak i kadry, a także swojej rodziny.

Dzięki bezpośrednim relacjom firmy z jej partnerami na rynku światowym, zorganizowali zakup bezpośrednio od producenta generatorów ozonu. Partnerzy mogą uzyskać generator w najniższej cenie na rynku, a przy tym uniknąć kosztów usług ozonowania przez firmy zewnętrzne.

Dlaczego generator ozonu?

Ozon jest uznany przez Ministerstwo Zdrowia za naturalny i ekologiczny środek odkażania mikrobiologicznego wnętrz. Działanie ozonu jest 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze od działania chloru.

Ozon jest jednym z najsilniejszych utleniaczy, jest skuteczniejszy niż inne środki do dezynfekcji. Skuteczność dezynfekcji ozonem przewyższa promieniowanie UV i filtry HEPA. Budowa nowego koronawirusa jest bardzo podobna do SARS, a istnieje wiele badań naukowych, które pokazują, że ozon jest w stanie zniszczyć SARS. Wyniki badań przeprowadzonych przez Institute of Virology w Hubei (Chiny) potwierdziły skuteczność ozonowania w niszczeniu nowego koronawirusa 2019-nCoV. Wirusy osłonkowe są bardziej wrażliwe na czynniki fizyko-chemiczne niż wirusy bezosłonkowe. Jako że koronawirus 2019-nCoV jest wirusem osłonkowym, jest on wrażliwy na ozonowanie.

W ofercie firma posiada dwa rodzaje generatorów : przeznaczony do mniejszych pomieszczeń (do 700m2) o wydajności produkcji ozonu:10000mg/h, a także generatory przeznaczone do większych obiektów o wydajności produkcji ozonu: 20000mg/h. Wszystkie urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty i spełniają wszelkie normy unijne.

“Oferta przygotowana jest na miarę obecnej trudnej sytuacji : przychodzimy z rozwiązaniem jak szybko powrócić do pełnego i bezpiecznego funkcjonowania klubu po epidemii, jednocześnie mając na uwadze, że właściciele klubów fitness przez pewien czas nie byli w stanie zarabiać. Dlatego proponujemy ceny niższe o połowę od standardowych cen innych dystrybutorów i producentów.” – mówią przedstawiciele BW Nutrition.

Polecamy także:

Nowy biznes Anny Lewandowskiej – start pełen podziwu!