źródło: materiały prasowe

Grupa RSG zadebiutuje ze swoim nowym konceptem w pięciopiętrowym budynku o powierzchni 7000 metrów kwadratowych w Los Angeles pod koniec 2021 roku.

RSG Group, niemiecki właściciel Gold’s Gym, jeszcze w tym roku uruchomi nowy koncept klubu fitness o nazwie HEIMAT. Flagową lokalizacją dla nowej globalnej marki będzie Los Angeles.

Według RSG Group, HEIMAT, oznaczający „dom” w języku niemieckim, na nowo zdefiniuje fitnessowy styl życia z holistyczną koncepcją fitness, wellness, kulinarną i kulturalną z dnia na dzień, a wszystko to pod jednym dachem. HEIMAT zaoferuje prywatne, ale integracyjne, wspólnotowe i dynamiczne miejsce, skupione wokół uniwersalnego poczucia „domu”, które odżywia, orzeźwia i inspiruje.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani otwarciem pierwszego obiektu HEIMAT w Los Angeles” – powiedział Ed Bell, dyrektor zarządzający Heimat. „Wszystko w klubie – od innowacyjnej oferty fitness po przygotowywane na zamówienie programy kulinarne i kulturalne – niezapomniane doświadczenia. Nie możemy się doczekać powitania naszych pierwszych klubowiczów.”

Na powierzchni 75 000 stóp kwadratowych i na pięciu piętrach HEIMAT Los Angeles będzie mieścił się w przebudowanym budynku przemysłowym, położonym na skrzyżowaniu dzielnic Hollywood i West Hollywood.

Oprócz oferty fitness, HEIMAT Los Angeles zaoferuje kalendarz wydarzeń programowych obejmujących różne branże. Na najwyższym piętrze obiektu znajdzie się przestrzeń coworkingowa i eventowa, wellness spa z ekskluzywnymi produktami i zabiegami oraz ogólnodostępna restauracja z konceptem kulinarnym prowadzonym przez wielokrotnie nagradzanego szefa kuchni. Ponadto na dachu klubu znajdzie się basen, jacuzzi i bar na świeżym powietrzu z panoramicznym widokiem na miasto.

Łącznie z Gold’s Gym, które RSG Group zakupiła z upadłości w lipcu 2020 roku za 100 milionów dolarów, RSG Group posiada portfel 17 marek. Inne marki fitness w portfolio to McFIT, JOHN REED Family (JOHN REED Fitness Music Club, JOHN REED Women’s Club, JOHN & JANE’S, THE REED), High5, CYBEROBICS, Qi², McFIT MODELS i PEARL Management.

W marcu RSG Group otworzyło swój pierwszy John Reed Fitness w Ameryce Północnej w centrum Los Angeles. Obiekt o powierzchni 33 000 stóp kwadratowych obejmuje zajęcia butikowe, pokój drzemki, saunę i dzieła sztuki lokalnych artystów.