artykuł partnerski

Marka Technogym nie zwalnia tempa. Pomimo pandemii, firma ITP S.A., oficjalny przedstawiciel marki w Polsce, zrealizowała ważne inwestycje w branży nieruchomości oraz hotelarskiej. 

Radisson Blu Sopot 

Hotel Radisson Blu Sopot położony jest zaledwie 250 metrów od plaży, w zielonym i spokojnym otoczeniu Sopockich Błoni. Unikalna lokalizacja pozwala poczuć nadmorski klimat przy jednoczesnej bliskości ważnych punktów na mapie Trójmiasta. Dla gości hotelowych zostało przygotowanych 219 przestronnych pokoi w dwóch autorskich aranżacjach: art deco i modern chic. Radisson Blu Sopot oferuje również największe w Trójmieście hotelowe centrum konferencyjne z 2 000 m2 przestrzeni położonej w otoczeniu zieleni, z szybkim łączem Wi-Fi i udźwiękowieniem o parametrach technicznych sali koncertowej.

Hotel oferuje również szerokie zaplecze rekreacyjne wśród których znajduje się m.in. rozbudowana strefa wellness & spa czy basen wewnętrzny. Hotelowa strefa fitness została wyposażona w sprzęt Technogym m.in. urządzenia cardio z linii Excite, sprzęt siłowy z linii Element+, Selection 700, a także szeroką gamę akcesoriów, ławek, hantli itp.

Botanica Jelitkowo 

Botanica Jelitkowo to eleganckie osiedle komponujące się z willową zabudową nadmorskiej dzielnicy Gdańska. Wyjątkowy charakter inwestycji zrealizowanej przez Invest Komfort, zapewnia przestrzeń wspólna, zaprojektowana z myślą o odpoczynku. Dla mieszkańców dostępne są: zewnętrzna strefa relaksu, kort tenisowy, boisko wielofunkcyjne, liczne miejsca z oczkami wodnymi oraz różnorodną roślinnością, skomponowaną tak, aby stworzyć naturalną przestrzeń do odpoczynku. We wnętrzach znajduje  się kompleks wypoczynkowy z: salą klubową, spa i saunami oraz siłownią, a także strefa samochodowa z warsztatem i pomieszczeniem do mycia aut.

Wśród wyposażenia w strefie fitness znalazły się maszyny cardio z linii FORMA, a także sprzęt siłowy z linii Element+ m.in. Dual Adjustable Pulley Fitness oraz ławki do ćwiczeń.

Nowe Kolibki 

Nowe Kolibki to kameralne osiedle zlokalizowane na granicy Gdyni i Sopotu, zaledwie 800 m od morza. Nowe Kolibki to połączenie pulsującego życiem miasta i kojącej bliskości natury. Przemyślany design, bogactwo zastosowanych rozwiązań architektonicznych, wysokiej klasy materiały wykończeniowe i staranność wykonania tworzą to eleganckie osiedle. Niska, kameralna zabudowa doskonale komponuje się z zielenią i ciszą otaczającego lasu. Osiedle zaprojektowane zostało zgodnie z filozofią slow life, zakładającą dbałość o jak najwyższy komfort życia.

W taką filozofię idealnie wpisuje się marka TECHNOGYM, która dostarczyła sprzęt do wyposażenia strefy fitness, z której korzystają mieszkańcy osiedla.

Zapraszamy do współpracy. Z przyjemnością przygotujemy ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb oraz doradzimy rozwiązania, mając na uwadze aktualne realia rynkowe. Jesteśmy do dyspozycji:

Pod numerem: +48 781 212 321

Pod adresem email: technogym@itpsa.pl 

www.technogympolska.pl 

Polecamy także:

Ciekawa współpraca EuropeActive, mająca na celu wsparcie sektora fitness w Europie