Produkty Foods by Ann w ofercie sklepów spożywczych Żabka

Powiększony asortyment na stacjach Shell

Jesteśmy obserwatorami prężnego rozwoju marki Foods by Ann, której kreatorką jest Anna Lewandowska. Produkty dostępne są już nie tylko przez internet, na stacjach benzynowych Shell oraz w supermarketach Piotr i Paweł. Pojawiły się także na półkach sklepów spożywczych Żabka. Firma, zgodnie z zapowiedziami konsekwentnie powiększa swój asortyment zdrowych produktów, docierając do coraz większego grona konsumentów.

Od 12 lipca kultowe batony Foods by Ann dostępne są w sklepach Żabka. Firma ruszyła z akcją „in-out”, czasowo pojawiając się w dużej sieci sklepów spożywczych, działającej na terenie całej Polski. Nowy kanał dystrybucji stanowił kolejny krok w poszerzaniu dotarcia produktów do jeszcze większej grupy odbiorców poprzez sprzedaż detaliczną. W ofercie sklepów Żabka pojawiły się batony Pocket Energy Bars w czterech wariantach smakowych: Kakao & Malina, Marchew & Pomarańcz, Truskawka & Burak, Jabłko  & Cynamon, w jednej gramaturze: 35 g. Batony energetyczne są flagowym produktem sygnowanym marką Foods by Ann.

Batony Foods by Ann od Anny Lewandowskiej zawierają zmielone orzechy, daktyle, super foods oraz liofilizowane warzywa i owoce. Tworzą one przekąskę, którą można zjeść przed treningiem lub po nim. Anna Lewandowska, znana trenerka, fit mama, blogerka, dietetyczka i przede wszystkim żona najlepszego obecnie polskiego piłkarza Roberta Lewandowskiego, dynamicznie rozwija markę Foods by Ann.

Pełny asortyment produktów Foods by Ann dostępny jest od października 2016 r. w supermarketach Piotr i Paweł. Batony o gramaturze 35g dostępne są także w Real, Inmedio oraz One minute. 20 lipca br. asortyment marki został rozszerzony na stacjach benzynowych Shell. W ofercie pojawiły się nowe produkty, tj. smoothie, musli i chipsy.

Żabka Polska zarządza siecią ponad 4600 sklepów Żabka i Freshmarket, które działają na terenie całego kraju.