Kluby sieci Calypso Fitness w nowych warszawskich lokalizacjach

Calypso dołączył do grona najemców Galerii Młociny

Do grona najemców warszawskiej Galerii Młociny, dołączył właśnie operator największej sieci klubów sportowych w Polsce – Calypso Fitness. Ponadto od połowy stycznia 2017 roku doskonale wyposażona siłownia Calypso  działa w kompleksie biurowym Adgar Park West, na warszawskiej Ochocie.

Według planów, klub Calypso w Galerii Młociny zostanie otwarty w drugim kwartale 2018 roku. Powierzchnia lokalu, na której rozmieszczone zostaną najnowocześniejsze maszyny treningowe, będzie miał powierzchnię 2000 m2 i będzie klubem dwupoziomowym. Klub zostanie zlokalizowany na 3. i 4. piętrze galerii handlowej. W nowym klubie znajdzie się klimatyzowana przestronna sala do zajęć fitness, siłownia, strefa funkcjonalna, strefa wolnych ciężarów, klatka do Cross Treningu, brama TRX oraz sauny fińskie. W Calypso Galeria Młociny zaplanowano również salę do Power Bike (zajęć na rowerach stacjonarnych). Dodatkowo, rodzice trenujący w Calypso Fitness będą mogli skorzystać z bezpłatnej opieki dla dzieci w strefie Kids Play.

Galeria Młociny to inwestycja handlowo-biurowa, która zlokalizowana będzie w warszawskiej dzielnicy Bielany, o łącznej powierzchni najmu 82 000 mkw., z czego 71 tys. mkw. przeznaczono na handel, rozrywkę i gastronomię. W obiekcie zaplanowano nowoczesne kino, klub fitness, rozbudowaną strefę food-court, a także centrum medyczne. Galeria jest już w 60 proc. wynajęta. Za dotychczasowy poziom komercjalizacji odpowiada zespół Master Management Group, pierwszy deweloper projektu.

 Natomiast klub Calypso na Ochocie zajmuje blisko 1800 m2 powierzchni i zlokalizowany jest na parterze budynku. Calypso Fitness w Adgar Park West był 17. otwartym klubem sieci w Warszawie i jednocześnie drugim, zlokalizowanym w kompleksach biurowych, należących do Adgar – pierwszy z nich funkcjonuje już z powodzeniem w Adgar Plaza na Biznesowym Mokotowie od 2007 roku. W klubie w kompleksie Adgar Park West znajdują się dwie klimatyzowane sale do zajęć fitness, siłownia ze strefą funkcjonalną i strefą wolnych ciężarów, także klatka do Cross Treningu oraz sala przeznaczona do Power Bike. Klub wyposażony jest również w bieżnię antygrawitacyjną, która dzięki unikalnej technologii, umożliwia trening biegowy przy odciążeniu masy ciała nawet o 80 procent. Dodatkowo, klienci Calypso Fitness mają do swojej dyspozycji znakomicie wyposażoną strefę relaksu o powierzchni 350 mkw., gdzie znajduje się grota solna i tężnia oraz dwa rodzaje sauny – fińska oraz parowa typu Hammam.

Calypso Fitness to sieć klubów fitness w Polsce obecna na polskim rynku od 1996 roku. Aktualnie posiada 41 klubów w 18 miastach, w tym aż 19 klubów w Warszawie. Priorytetem dla Calypso Fitness są lokalizacje klubów w miejscach wygodnych dla ich klientów. Wszystkie kluby Calypso Fitness znajdują się w kluczowych punktach miast, są bardzo dobrze skomunikowane, posiadają miejsca parkingowe. Realizacja celów treningowych klientów to dla Calypso kwestia nadrzędna, w cenie karnetu klienci mają zapewnioną opiekę doświadczonych trenerów oraz analizę składu ciała na najnowocześniejszym urządzeniu Tanita, a także dostęp do saun.

Źródło: inf. prasowa

www.MagdalenaSzmidt.com/kontakt/