Dwa nowe kluby CityFit

Otwarcie dwóch nowych klubów CityFit

Galeria Wroclavia oraz białostockie centrum handlowe Zielone Wzgórze to lokalizacje, w których powstały nowe kluby CityFit.  Polska sieć fitness kontynuuje dynamiczną ekspansję i już zapowiada kolejne otwarcia.

Białostocki CityFit znajduje się w Galerii Zielone Wzgórze (ul. Wrocławska 20). We wnętrzu o powierzchni 1700 mkw., znalazło się 10 ergonomicznych stref treningowych wyposażonych w sprzęt marek, tj. TechnoGym, Training Show Room, Matrix, Escape Fitness. Uroczyste otwarcie klubu nastąpiło o północy z 13 na 14 października.

CityFit Wroclavia (ul. Sucha 1) jest drugim klubem sieci otwartym we Wrocławiu. Klub ma 1800 mkw. oraz 9 stref treningowych, w których do dyspozycji klubowiczów jest, aż 300 urządzeń. Otwarcie nastąpiło o północy z 27 na 28 października.

– Obecnie sieć CityFit liczy dwanaście klubów. Już w najbliższą środę otwieramy kolejny – w chorzowskim centrum handlowym AKS, a w styczniu pojawimy się w krakowskim biurowcu Principio. Na początek przyszłego roku zaplanowaliśmy również otwarcie trzeciej lokalizacji w Warszawie. – mówi Piotr Szymoński, Expansion Director CityFit.

CityFit to polska sieć innowacyjnych klubów fitness, czynnych 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Jej misją jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie i bez konieczności podpisywania długoterminowych umów. 

źródło: informacja prasowa