źródło: artykuł partnerski

Każdy trener wie, że tylko ciągłe doskonalenie swoich umiejętności stanowi klucz do sukcesu. Nieustanne szkolenia, poszerzanie kwalifikacji i ciężka praca to codzienność, którą trzeba zaakceptować i polubić. Jest jednak o co walczyć – trener to inspiracja dla innych ćwiczących, ideał godny naśladowania. A gdyby tak stać się inspiracją dla nowej społeczności fitnessomaniaków? Oto propozycja godna rozważenia.

Zapraszamy do Fitness World

Fitness World to innowacyjne podejście do fitnessu, wyjątkowe w Polsce. Model funkcjonowania klubów został przeniesiony ze Skandynawii i szybko znalazł wielu amatorów. Polega on na tym, że klubowicze mają pełną swobodę wyboru, dostępność 24/7 oraz konkurencyjne ceny. Trenerzy natomiast są wsparciem dla ćwiczących, ale w dyskretny sposób, co odpowiada obu stronom.

Fitness World to obecnie aż 18 klubów mieszczących się w dużych miastach. Każdy z nich wyposażony jest w nowoczesny sprzęt. W ofercie klubów znaleźć można zajęcia grupowe, takie jak np. step, ABT, Latino Dance, a dla starszych również Aktywny Senior. Dla tych, którzy poszukują większego „wycisku” przygotowaliśmy zajęcia flagowe z użyciem sztang World Pump, Cross Training, Boxing i wiele innych. Dla poszukujących indywidualnego podejścia mamy natomiast Trening Personalny stanowiący wyzwanie zarówno dla ćwiczących, jak i osoby prowadzącej.

Wiele możliwości dla różnych trenerów

W Fitness World zdajemy sobie sprawę jak ważny jest dobry trener, dlatego staramy się dbać o każdego pracownika. Dostosowujemy warunki współpracy do możliwości oraz umiejętności tak, by każdy mógł być zadowolony i realizować się w wybrany przez siebie sposób.

Jeśli więc pracujesz na umowie zlecenie możesz prowadzić u nas treningi 24/7, w wybranym przez Ciebie terminie. Dajemy niezbędne narzędzia do efektywnego prowadzenia treningów personalnych, również do specjalistycznej wagi, oraz dostęp do materiałów, takich jak kwestionariusze medyczne, karty konsultacji czy regulaminy. Nasza kadra managerska wesprze Cię w kwestii obsługi Klienta, z którym dzięki nam możesz mieć stały kontakt i rozwijać współpracę. Twój profil może pojawić się także w aplikacji, stronie internetowej oraz na terenie klubu, co wspomoże Cię marketingowo. Co ważne, możesz u nas pracować na atrakcyjnym systemie prowizyjnym, który doda Ci motywacji do pracy.

Możliwości dla doświadczonych trenerów personalnych

Jeśli natomiast masz przynajmniej roczne doświadczenie jako trener personalny i pracujesz na umowie B2B to dodatkowo dajemy Ci dostęp do profesjonalnej przestrzeni treningowej. Masz również możliwość trenowania 24/7, dostęp do naszych materiałów, specjalistycznej wagi oraz promujemy Twój profil w klubie, na stronie internetowej oraz w aplikacji. Doceniając Twoje doświadczenie oferujemy rozliczenie polegające na tym, że 100% kwoty za trening trafia do Ciebie, a my otrzymujemy miesięczny rent zależy od klubu oraz lokalizacji. Wszystko w miłej atmosferze i na przejrzystych zasadach – sprawdź nasze oferty pracy i dołącz do zespołu!