artykuł partnerski

Xtreme Fitness Gyms wprowadza kolejne nowe rozwiązanie treningowe dla swoich klubowiczów, tym razem jest to coś dla tych, którzy stawiają na trening w domu. Aplikacja XtremeApp umożliwia wykonanie treningu bez konieczności wychodzenia z domu, z zachowaniem 100 procentowej efektywności treningowej!

 

Funkcjonalności szyte na miarę

Aplikacja zawiera plany treningowy dla mężczyzn i kobiet, w całości do wykonania w domu. Klubowicz może wybrać z dostępnych planów treningowych, realizując je w całości bez konieczności posiadania jakiegokolwiek sprzętu. Wystarczy wybrać plan, przestrzeń treningową i rozpocząć trening. Programy do wykonania w domu to doskonała alternatywa dla klasycznego treningu w klubie. Może je wykonać każdy klubowicz, o każdej porze i niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje. Wystarczy posiadać aplikację XtremeApp!

Aplikacja jest dostępna wyłącznie dla klubowiczów sieci, stanowiąc wyjątkową wartość dodaną. Wystarczy być klubowiczem Xtreme Fitness Gyms, chcieć trenować i posiadać aplikację, a żadne ograniczenia nie będą przeszkodą do aktywności fizycznej!

– Dla wszystkich, którzy z różnych względów nie będą mieć możliwości zrobienia standardowego treningu w klubie, przygotowaliśmy w Aplikacji XtremeApp opcje treningu w domu! Wykonując jeden z „programów w domu” nie potrzebujecie żadnych akcesoriów treningowych, wystarczy trochę miejsca i oczywiście chęci! – tak o tego typu treningu mówi Łukasz Dojka, założyciel sieci Xtreme Fitness Gyms.

Dlaczego warto?

Regularna aktywność fizyczna nie tylko kształtuje sylwetkę czy poprawia samopoczucie, ale także podnosi poziom odporności organizmu. Pozytywny wpływ treningów na organizm jest widoczny już po kilku pierwszych razach, dlatego tak ważnym jest, aby nie rezygnować z aktywności, nawet jeżeli wizyta w klubie fitness jest niemożliwa. Opcja przeprowadzenia efektywnego treningu w domu jest wówczas najlepszym rozwiązaniem.

Xtreme Fitness Gyms po raz kolejny udowadnia, że branża fitness to przestrzeń, w której wciąż można wprowadzić wiele przydatnych innowacji. Narzędzia i rozwiązania, które wprowadza sieć, zapewniają ich klubowiczom realizację celów fitness.

Polecamy także:

Statuetka dla Xtreme Fitness Gyms