photo: Magdalena Szmidt www.MagdalenaSzmidt.com

FusGym – Oficjalne Centrum Treningowe Hammer Strength

Nowy punkt Hammer Strength na mapie Polski

Lista Oficjalnych Ośrodków Treningowych Hammer Strength systematycznie powiększa się. Na mapie Polski pojawił się kolejny punkt sygnowany emblematem znanej, amerykańskiej marki. To trzeci Oficjalny Ośrodek HS w województwie mazowieckim. Strefa Formy , ExumaGym… teraz czas na FusGym zlokalizowany w Ożarowie Mazowieckim. Co skłoniło właściciela do inwestycji, jakie korzyści przemawiały za jego decyzją, w jaki sposób zdobyć tytuł?

Hammer Strength jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Już od lat’80 wielcy kulturyści, mistrzowie Mr Olympia korzystali ze sprzętu marki. Naszym celem jest stworzenie siłowni, na której mogą ćwiczyć zarówno zawodnicy, którzy przygotowują się do wyjścia na scenę, ale również przeciętni ludzie, amatorzy, którzy po pracy pragną odreagować stres w komfortowym, profejsonalnym miejscu. – powiedział Maciej Fus, właściciel klubu FusGym, Oficjalnego Centrum Treningowego Hammer Strength.

Od otwarcia siłowni posiadaliśmy 9 urządzeń marki Hammer Strength. Przez okres czterech lat urządzenia, dzięki swojej konstrukcji i dopracowanej biomechanice świetnie spełniały swoją rolę oraz cieszyły się ogromną popularnością. Zdecydowaliśmy się, więc kontynuować współpracę z firmą TOP-GYM, oficjalnym dystrybutorem marki Hammer Strength, ponieważ zależy nam, aby nasza siłownia wyróżniała się na tle sieciówek, w których zazwyczaj dominują maszyny stosowe. Zakup urządzeń marki Hammer Strength na wolny ciężar to dobra decyzja, która wyróżnia nas na tle konkurencji oraz daje przestronne możliwości osobom marzącym o profesjonalnym treningu. – wyjaśnia Maciej.

Co nowego w FusGym?

Nowe urządzenia, które pojawiły się w siłowni to: dwa nowe urządzenia przeznaczone do treningu mięśni pleców oraz maszyny do treningu barków, mięśni nóg oraz bicepsów. – Obecnie posiadamy, aż 5 maszyn, na których można ćwiczyć plecy. W tej chwili jesteśmy jedną z najlepszych siłowni w okolicy, która może pochwalić się najbardziej rozbudowaną ilością maszyn przeznaczonych do treningu nóg. – dodaje Maciej.

O Hammer Strength® 

Marka Hammer Strength® to synonim najbardziej profesjonalnego treningu siłowego na świecie. Obecnie ponad 100 zawodowych drużyn sportowych  trenuje na maszynach Hammer Strength® – są w tej grupie zawodnicy NBA, NHL, NFL, czy amerykańskiej ligi baseballa. Ponadto na tym sprzęcie swoją formę szlifują przyszli mistrzowie – w ponad 60 ośrodkach sportowych i siłowniach przy szkołach wyższych i uniwersytetach w USA, a także przyszli adepci FBI, agenci tajnych służb (US Secret Service) i wojsko. Motto marki Hammer Strength® brzmi „Building Champions”.

Pozwól swoim klientom odczuć nieprzeciętną jakość, solidność i biomechanikę  maszyn oraz satysfakcję z realizacji celów treningowych.

Dołącz do elitarnego grona i zapewnij swoim klientom trening siłowy na najwyższym poziomie. Twój klub na międzynarodowej liście Oficjalnych Ośrodków Treningowych Hammer Strength? Skontaktuj się z działem sprzedaży i dowiedz się więcej.

TOP-GYM 100% zadowolonych klientów

 

Zobacz także: