Przekąska z wyjątkowo interesującym składem

Wysoka zawartość białka, bez wzmacniaczy smaku, bez alergenów, bez konserwantów

Kiedy wydaje się, że w świecie fitness, a w szczególności w dziedzinie żywienia nic już nie może nas zaskoczyć, a wszystkie smaki zostały już dawno odkryte, firma MERZDORF Fine Food wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, tworząc nowe podejście do odżywiania. Jak sami mówią, tworzą „suplementy do suplementów” – produkty o wysokiej zawartości białka, bez wzmacniaczy smaku, bez alergenów, bez konserwantów, a przy tym bardzo smaczne i w trwałym, eleganckim opakowaniu.

MERZDORF to prężnie rozwijająca się firma z Opola, która opracowuje i produkuje zdrowe mięsne przekąski. Na rynek wprowadziła już nowatorskie produkty oparte na długo dojrzewającej piersi z kurczaka, pod nazwami Chicks&Sport i Chicks&Fun. Charakteryzują się one prostym i naturalnym składem, oryginalnym smakiem, wysoką zawartością łatwo przyswajalnego białka (43,5%) oraz wyjątkowo trwałym opakowaniem i długim terminem przydatności do spożycia.

Chicksy to plastry z dojrzewającego fileta z piersi kurczaka, gotowe do zjedzenia natychmiast po otwarciu. To idealna przekąska do treningu zapewniająca szybkie uzupełnienie składników odżywczych, ale również smaczny składnik codziennej diety. Skład Chicksów jest prosty i wyjątkowo zachęcający: brak w nim chemii oraz ulepszaczy smaku, brak konserwantów i alergenów. Wygodne i niewielkie opakowanie sprawia, że można je zabrać ze sobą nie tylko na trening, ale również w długą podróż.

Chicksy w Twojej siłowni

Chicksy to idealne uzupełnienie diety oraz pomysł na urozmaicenie biznesu. Interesujący design opakowań z pewnością przyciągnie Klientów siłowni oraz klubów fitness. Wzbudzi również zainteresowanie wśród klientów sklepów internetowych.

Obecnie Chicksy sprzedają się w sklepach z odżywkami, ale również w sklepach ze zdrową żywością w kilku europejskich krajach. Dostępne są również w największych miastach Polski, zaś prężnie rozwijająca się sieć dystrybucji zachęca do sprzedaży produktów tej firmy u siebie. Dodatkowo MERZDORF pracuje nad kolejnymi produktami, które wkrótce zamierza wprowadzić na rynek, zapowiadając światu coś całkowicie nowatorskiego.