26 listopada odbyło się oficjalne otwarcie studia Dream Body EMS – nowe studio na mapie Bełchatowa. Tradycyjnie w imprezie wzięli udział właściciele franczyzowego konceptu Dream Body EMS. Bełchatowskie studio ulokowane jest w centrum miasta, przy ulicy Lipowej 1C.

Do dyspozycji klientów jest parking, a osoby, które lubią mieć dostęp do wielu usług w jednym miejscu, ucieszy wiadomość, że piętro wyżej mieści się Dentica Stomatologia i Medycyna Estetyczna. Jak mówi właściciel studia Dream Body EMS, Roman Hajdasz: Te usługi się przenikają, cele są spójne. Nie tylko dbamy o estetykę zewnętrznie, ale dzięki treningom Dream Body EMS możemy zadbać o swoje wnętrze czyli mięśnie, siłę, zdrowie.

Jak wygląda wizyta w studiu Dream Body EMS w Bełchatowie? Roman Hajdasz wyjaśnia, że każdy z klientów, który zdecyduje się przyjść do studia, będzie miał wykonane pełne pomiarowanie, łącznie z badaniem segmentowym ciała, które robione jest przy użyciu profesjonalnej wagi. Trenerzy przeprowadzają również testy z zakresu ruchu, by zdiagnozować ewentualne dysfunkcje. Następnym krokiem jest dopasowanie treningu do konkretnej osoby w taki sposób, by osiągnęła ona cele, z którymi przyszła do studia. Trening Dream Body EMS pozwala również zaoszczędzić sporo czasu. Jednostka treningowa trwa zaledwie 20-25 minut.

-Nawet najbardziej zapracowana osoba znajdzie czas na to, by przyjść do studia 2 razy w tygodniu. Te 20 minut to sporo wysiłku dla naszego organizmu. Możemy w tak krótkim czasie aktywować mocno mięśnie i pozbyć się zbędnych kilogramów – zapewnia Roman Hajdasz.

Na odwiedzających studio Dream Body EMS czeka miła atmosfera, kameralny lokal i trening 1 na 1, którego intensywność i rodzaj dopasowywane są do każdego klienta indywidualnie.

Kto powinien trafić do studia EMS?

Roman Hajdasz wyjaśnia, że studio jest dla każdego, kto chce w pełni wykorzystać możliwości treningu z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśniowej. Cele, które klienci chcą zrealizować podczas takiego treningu są bardzo różne. Dzięki treningowi Dream Body EMS można popracować nad siłą mięśni, zbudowaniem masy mięśniowej, poprawą sylwetki, pozbyciem się cellulitu, redukcją tkanki tłuszczowej, wzmocnieniem mięśni głębokich i stabilizacją kręgosłupa. Intensywność i poziom trudności zajęć dopasowany jest do wieku i możliwości danej osoby.

Studia Dream Body EMS to także profesjonalna obsługa – właściciel studia w Bełchatowie, Roman Hajdasz, jest wykształconym trenerem, który ukończył szkołę Good Moov., dającą solidne podstawy trenerskie i przygotowanie do pracy z ludźmi. Jak sam zapewnia:  Przygotowanie to podstawa by prowadzić klientów, z którymi pracujemy. Klienci, przychodząc tutaj poświęcają nam w jakiejś części swoje zdrowie.

Studio Dream Body EMS w Bełchatowie pracuje od 8 do 21 w dni powszednie, w soboty od 8 do 15.

Każdy klient może również umówić się na trening indywidualnie. Istnieje możliwość dokonywania zapisów drogą mailową, przez stronę internetową, telefonicznie i osobiście w studiu.

***

Jeśli jesteś zainteresowany otworzeniem własnego studia według franczyzowego konceptu Dream Body EMS skontaktuj się z promotorem:

Mail: biuro@dreambody.studio

Tel: 781 501 511

Polecamy także:

Klub klasy premium Saturn Fitness Chorzów – otwarcie już 6 listopada!