photos: Strefa 3L

Nowe studio EMS w Koszalinie

Strefa 3L w Koszalinie i w Szczecinie

Trening EMS budzi coraz większe zainteresowanie i zyskuje popularność wśród polskiego społeczeństwa. Na rynku obserwujemy spory wzrost wśród otwarć nowych inwestycji wyspecjalizowanych tylko i wyłącznie w treningu EMS. Pod koniec grudnia w Koszalinie powstało jedno z pierwszych takich miejsc w regionie. Strefa 3L zapowiada otwarcie kolejnej lokalizacji.

To pierwsze i jedyne tego rodzaju miejsce w Koszalinie. W naszym klubie proponujemy dwa rodzaje treningu: trening EMS oraz trening obwodowy. W klubie posiadamy obwód Milon składający się z dwunastu urządzeń umożliwiających trening siłowo-wydolnościowy. – powiedziała nam Pani Monika Adamczyk, manager klubu w Koszalinie.

Klub mieści się w samym sercu Koszalina, w budynku na rogu ul. Zwycięstwa i Matejki. Na pierwszym piętrze znajdują się dwie sale treningowe z nowoczesnym sprzętem, który dzięki specjalnym zaprogramowanym opaskom dopasowuje trening do potrzeb i możliwości użytkownika. Klub w Koszalinie został otwarty dla ćwiczących pod koniec grudnia, natomiast oficjalne otwarcie miało miejsce 17 lutego. Powierzchnia klubu wynosi 150 m2. W studio w Koszalinie są dwa stanowiska do treningu EMS ( Miha Bodytec) oraz obwód Milon składający się z 12 maszyn. W klubie dostępne jest również urządzenie InBody 170 przeznaczone do pomiaru analizy składu ciała.

Strefa 3L z uwagi na obserwowane duże zainteresowanie tą formą treningu, podjęła decyzję o dalszym rozwoju. Na przełomie czerwca i lipca 2018 r. przy ul. Sezamkowej 1 w Szczecinie zostanie otwarte drugie studio… dwa razy większe. Na 350 m2 będą dostępne 4 stanowiska do treningu EMS ( Miha Bodytec) oraz obwód Millon.

Trening w 35 minut

Jak czytamy na stronie internetowej Strefa 3L, to najnowocześniejszy klub treningowym w Koszalinie wykorzystujący innowacyjny sprzęt i technologię XXI wieku. Klient ma możliwość skorzystania z trzech pakietów: Long, Life lub Lounge oraz jeden z dwóch rodzajów treningów, personalny EMS (jedna sesja 30 min.) lub obwodowy Milon (jeden trening 35 min.). Strefa 3L jest klubem przyjaznym seniorom i osobom z urazami.