Studio EMS Dream Body otwarto w Łodzi

EMS – do niedawna enigmatyczny skrót, przestał być zagadką. Coraz popularniejsza forma treningu ma swoje odzwierciedlenie w otwarciach nowych inwestycji. W Łodzi powstało wzorcowe studio treningu elektrostymulacyjnego Dream Body – studio EMS, wyposażone w hiszpańskie urządzenia AQ8 System. 

Electrical Muscle Stimulation, metoda treningowa polegająca na pobudzaniu mięśni głębokich za pomocą bezpiecznych elektroimpulsów zdobywa coraz większe rzesze zwolenników.  – Jesteśmy ciągle zabiegani, a rytm naszego dnia nakręca wieczna gonitwa pomiędzy pracą, dziećmi i kuchnią. Wielu z nas nie starcza już czasu i sił na zadbanie o siebie, na poprawę kondycji, odbudowanie dawno zapomnianej formy. Dlatego wyszliśmy naprzeciw obserwowanym potrzebom, otwierając nasze pierwsze wzorcowe studio. – tłumaczy Magdalena Solarz, właścicielka EMS Dream Body.

Kolejne salony jeszcze w tym roku

Miejsce dba o najwyższą jakość, od bezpieczeństwa poprzez wykwalifikowanych trenerów z uznanymi certyfikatami, doskonale przeprowadzony trening z nieograniczoną ilością darmowej wody, aż po miłą herbatkę. Treningi prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów personalnych. – Najwyższa jakość urządzeń, przestrzeń, swoboda, dyskrecja…. i czas na dobrą herbatę czy kawę to wzorzec Dream Body, od którego nigdy nie będzie ustępstw – zapowiada Magdalena Solarz. – Nie porywamy się na ilość tylko na jakość. Dwa treningi w tygodniu po 20 minut to optymalna częstotliwość, owicie bezpieczna dla organizmu. – dodaje, już dziś zapowiadając rozwój sieci Dream Body. Kolejne salony mają pojawić się w Łodzi i w Warszawie do końca bieżącego roku.

Dream Body to również oficjalny partner AQ8 System w Polsce, a łódzkie studio jest miejscem pokazowym dla potencjalnych przyszłych inwestorów. Właściciele proponują model franczyzowy oraz tradycyjny zakup urządzeń AQ8 i bezpłatną pomoc. Więcej informacji na stronie internetowej: www.dreambody.studio.

Zobacz także: