fot. mat. prasowe

Konferencja PEI

IV edycja Konferencji Fitness PEI już 24 marca 2018 na PGE Narodowym w Warszawie

Konferencja Passion Education Inspiration to największa konferencja fitness w Europie oraz szansa na prezentację własnej marki poprzez kontakt bezpośredni z osobami aktywnymi fizycznie, fanami fitnessu, trenerami personalnymi oraz osobami ściśle związanymi ze sportem. Konferencja PEI, doceniona została nie tylko przez wystawców i Odwiedzających, ale także przez światowej sławy gwiazdy fitness.

Co nowego na IV edycji wydarzenia?

Już po raz czwarty, na PGE Narodowym spotka się ponad 1200 fanów branży w celu uzyskania kolejnej dawki wiedzyi motywacji. Konferencja PEI, to przede wszystkim połączenie wartościowych, merytorycznym wykładów z możliwością spotkania idoli branży z szansą poznania nowości sportowych w części wystawienniczej.

Do tej pory wśród Gwiazd pojawili się: Michelle Lewin, Simeon Panda, Paige Hathaway, Erko Jun, Lazar Angelov! W najbliższej edycji nadeszła kolej na Ulissesa! Jednego z najbardziej wziętych i cenionych trenerów kulturystyki na świecie, wielokrotnie utytułowany na arenie międzynarodowej, trener personalny gwiazd i fitness model.

Wśród Prelegentów jest 100% specjalistów! Wystąpią m.in.: Iwona Wierzbicka – dietetyk kliniczny i szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem, współautorka bestsellerowej książki „Polski Przewodnik Paleo”; Katarzyna Figuła – mentorka trenerów personalnych w Polsce; Franciszek Georgiew – założyciel agencji marketingowej Social Tigers i znawca social media, Barbell Brothers – cenieni na rynku trenerzy i motywatorzy. Jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń jest Debata Jakub Mauricz VS Tadeusz Sowiński. Dwóch najbardziej uznanych w kraju specjalistów z zakresu żywienia i suplementacji skonfrontuje swoje poglądy na Konferencji PEI.

Oprócz wykładów, Uczestnicy mogą wziąć udział w dodatkowych certyfikowanych kursach i szkoleniach. Podczas PEI IV odbędzie się II edycja Ogólnopolskiego Zjazdu Trenerów Personalnych – specjalny panel przeznaczony dla trenerów personalnych, mający na celu podnoszenie ich kwalifikacji, ale także ułatwienie pozyskiwania lub utrzymywania klientów.

Dlaczego warto wziąć Konferencję PEI pod uwagę podczas promocji marek sportowych?

Konferencja PEI, to właściwie jedyne w Polsce tego typu wydarzenie, które nie jest targami, nie jest też typowym szkoleniem, a daje możliwość kontaktu bezpośredniego z 1200 bardzo określonych odbiorców. Konferencja wiąże się z prestiżem, pozytywnie wpływa na wizerunek firmy oraz buduje świadomość marki wśród Uczestników eventu. PEI nie jest wydarzeniem masowym, a ilość wystawców jest mocno ograniczona, co gwarantuje mniejszą konkurencję. Warto też sprawdzić ofertę reklamową Organizatora wydarzenia, bo kampania marketingowa, to kilka miesięcy szerokiej promocji w prasie, Internecie i podczas wydarzeń towarzyszących.

Poniżej krótka relacja zdjęciowa przypominająca poprzednie edycje.

Szczegóły wydarzenia dostępne na: www.konferencjapei.pl

Bilety: http://konferencjapei.pl/dla-uczestnikow-dzien-1

Kontakt: pei@icevents.pl

Źródło: informacja prasowa