Life Fitness, globalny lider w produkcji sprzętu treningowego na świecie, wprowadził zajęcia grupowe online dostępne we całej linii urządzeń cardio Life Fitness premium. To pierwsza tego typu innowacyjna oferta na rynku fitness.  Urządzenia treningowe marki Life Fitness znajdują się w ponad 250 000 obiektach fitness na całym świecie, każdego roku trenuje na nich  60 milionów ludzi.

 

Dzięki Life Fitness On Demand, amerykański producent pragnie wesprzeć komercyjne obiekty fitness, by zwiększyć satysfakcję ich klientów. Life Fitness On Demand oferuje ćwiczącym  angażujące, ekscytujące, energetyczne treningi prowadzone przez charyzmatycznych instruktorów w dowolnym obiekcie: siłowni, hotelu, centrach sportowych itp.

Trening cardio jakiego jeszcze nie znacie

Cyfrowa biblioteka z zajęciami cardio #LifefitnessonDemand dostępna jest na urządzeniach cardio Life Fitness z konsolami Discover SE3HD: bieżniach, maszynach eliptycznych, rowerach treningowych pionowych i poziomych, schodach Power Mill i trenażerach ArcTrainer.

Oferta zajęć cardio Life Fitness On Demand jest tak zaprojektowana, by mogli z niej korzystać ćwiczący o różnym poziomie wytrenowania i sprawności, trwają  od 10 do 40 minut. Tak więc Life Fitness on Demand to szeroki wybór zajęć  o zróżnicowanym poziomie trudności, charakterze i podkładzie muzycznym. Treningi zawierają wyselekcjonowane listy najlepszych utworów, po to by dodać energii trenującym.

Trening cardio dzięki Life Fitness On Demand wejdzie w nawyk!

Obejrzyj teaser Life Fitness on Demand:

Kontakt:

www.top-gym.pl/contact

Zapraszamy na nasze social media:

www.facebook.com/topgympl/

www.instagram.com/topgypoland

Polecamy także:

Podsumowanie roku w TOP-GYM